Akademický senát podpořil ECTS

5. 5. 2005 | | Zprávy ze školy

Nový studijní a zkušební řád v pondělí 2. května definitivně schválil akademický senát školy. Po průtazích v jednání je tak již jisté, že na Fakultě podnikohospodářské, národohospodářské a managementu v Jindřichově Hradci se budou od příštího akademického roku vyučovat předměty v jiném rozsahu a ohodnocené tzv. evropskými kredity.

Akademický senát VŠE se vyjádřil pro přechod Fakulty podnikohospodářské, národohospodářské a managementu v Jindřichově Hradci na nový studijní systém ECTS.

Nový studijní a zkušební řád v pondělí 2. května definitivně schválil akademický senát (AS) školy. Po průtazích v jednání je tak již jisté, že na Fakultě podnikohospodářské, národohospodářské a managementu v Jindřichově Hradci se budou od příštího akademického roku vyučovat předměty v jiném rozsahu a ohodnocené tzv. evropskými kredity. Pro se vyjádřilo 15 senátorů, potřeba bylo 13 hlasů. Proti návrhu vystoupilo 5 členů AS.

Více informací o zavádění studijního systému ECTS se dozvíte ve starším článku Evropské kredity rozdělují školu na dva tábory.

Mohlo by vás zajímat: