Akce v květnu

2. 5. 2005 | | Zprávy ze školy

Studentský Majáles 2005 se koná 4. května na parkovišti u kolejí na Jižním Městě. Letní škola na téma Oceňování životního prostředí. Přednáška Nové funkce Mezinárodního měnového fondu. Další infoschůzka Buddy systému. Veletrh neziskových organizací. Květnové mimosemestrální kurzy FPH.

Studentský Majáles 2005 se koná 4. května na parkovišti u kolejí na Jižním Městě. Můžete se těšit na kapely Horkýže Slíže, Mňága a Žďorp, Vypsaná fixa či Ready Kirken. Kromě toho je připraven doprovodný program: soutěže, adrenalinové sporty, představení studentských organizací a tradiční vyhlášení krále Majálesu. Začátek je naplánovaný na druhou hodinu odpolední.

Letní školu na téma Oceňování životního prostředí pořádá Katedra životního prostředí ve spolupráci s Centrem pro podporu životního prostředí Univerzity Karlovy. Naplánovaná je od 25. do 30. července ve Středisku ekologické výchovy v Jizerských Horách. Za účast můžete získat 2 kredity. Více informací najdete na http://www.czp.cuni.cz.

Přednášku Nové funkce Mezinárodního měnového fondu od 90. let do současnosti pořádá Fakulta mezinárodních vztahů. Přednáška se bude konat 3. května v zasedací místnosti fakulty (nb243).

Další infoschůzka Buddy systému se uskuteční 3. května od 19.45 v posluchárně B. Zájemci se zde dozvědí, jak se stát buddym zahraničnímu studentovi v zimním semestru 2005/2006.

Veletrh neziskových organizací – NGO market, který pořádá Studentské fórum 2000, se uskuteční 4. května 2005 od 10 hodin v Muzeu hlavního města Prahy na Florenci. Představí se zde více než šedesát neziskových organizací.

Fakulta podnikohospodářská pořádá v květnu tyto mimosemestrální kurzy: Manažerské finance PE 491, Ekonomická analýza PE 492, Řízení pracovního kapitálu PE 495 a Finanční řízení investičních projektů PE 496. Více informací o každém kurzu získáte na stránkách fakulty.

Mohlo by vás zajímat: