Akce na příští týden: Seznamte se s hypnózou a přihlašte se na Erasmus

6. 3. 2016 | | Studentský život, Zprávy ze školy Libor Činka

Příští týden se toho na ekonomce dít málo nebude. Druháci, kteří chtějí vyjet na Erasmus, začnou podávat přihlášky. Libor Činka zájemce provede hypnózou, Jan Laibl poradí účastníkům, jak řešit efektivně konflikty, a do středy si na našem stánku můžete zakoupit nový iList, který se věnuje kariéře.

Pondělí

Cashflow klub v rámci přednášek Cesty úspěšných pořádá „Hypno show Tajemství„, kde Libor Činka poukáže na taje hypnózy a možnosti jejího využití. Z kapacitních důvodů se včas registrujte na stránkách projektu. Akce proběhne v NB C od 19.30.

Od pondělí mohou zájemci z bakalářského studia podávat přihlášky na výměnné pobyty. Přihlásit se lze na více než devadesát partnerských škol nejen v Evropě, ale nově i v zámoří. Mohou se hlásit pouze studenti druhých ročníků bakalářského studia, kteří budou realizovat studijní výjezd ve třetím ročníku.

Do středy je možné zakoupit nový iList. Hlavním tématem je kariéra.

Úterý

Klub přátel účetnictví pořádá přednášku „Snížení hodnoty aktiv v praxis Martinou Urbanovou z Tesco Stores Česká republika, která bude přednášet o znehodnocení dlouhodobých aktiv a jeho dopadech v praxi. Zájemci se mohou dostavit v 19.45 do RB 210.

V rámci Investičních večerů pořádá Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti přednášku  „Jak ve finančním zdraví přežít současné tržní turbulence: Recepty pro začínající i pokročilé.“  Ta se zaměří na to, jak začít strukturovaně investovat v době tržního abnormálu, respektive na to, jak současné bouřlivé a vysoce nepředvídatelné tržní prostředí reflektovat v existujícím portfoliu. Hosty večera budou Štěpán Uherík (ChytryHonza.cz) a Tomáš Kálal (Conseq Investment Management). Večer moderuje Roman Chlupatý. Akce začne v 17.00 v RB 435.

Bůh existuje. Žije v Bruselu. A je to pěkně nesnesitelný morous, který nosí ponožky do pantoflů a celé dny tráví vymýšlením absurdních zákonů a znepříjemňuje lidem život. Je to trochu jiný příběh, protože tenhle Bůh má kromě syna Ježíše ještě manželku a malou dceru, která ho nemůže vystát a jednoho dne pošle na truc všem lidem na světě SMS s datem jejich smrti. Co se asi stane, když se někdo dozví, že mu do konce života zbývá měsíc, nebo naopak 62 let? V České republice velmi oblíbený Jaco van Dormael (Pan Nikdo) přichází s komedií postavenou na skvělém scénáři, která pracuje jak s poetickými a vizuálně uhrančivými pasážemi, tak chytrou situační komikou.

Tak uvádí Filmáček film Zbrusu Nový Zákon, který se bude promítat v Likešově aule od 21.45.

Jak řešit konflikty efektivně? Jaké konkrétní metody a koncepty můžete použít? O tom bude přednášet Jan Laibl od 19.30 v NB B.

Středa

Čekají vás seminární práce nebo psaní závěrečné práce? Od 9.15 v knihovně na Žižkově proběhne seminář, kde si shrnete pravidla interpunkce, kdy dělat či nedělat mezery, jak zapisovat kapitoly a výčty, jaký použít font či jak zalamovat správně řádky.

Pátek

Velvyslanectví Portugalska v Praze ve spolupráci s Centrem evropských studií VŠE pořádá přednášku státní tajemnice pro evropské záležitosti Portugalska Margaridy Marques „30 let Portugalska v Evropské unii“. Přednáška se koná od 9.15 v NB A. Účast je nutné potvrdit na ces@vse.cz

Klub investorů nabízí studentům třetích a čtvrtých ročníků stáže v investičních společnostech: J&T Ventures, RSJ Private Equity a Aakon Capital.

ČTĚTE TAKÉ:

Mohlo by vás zajímat: