Akce na příští týden: Přednáška s Křetínským i Den s VŠE

15. 11. 2015 | | Zprávy ze školy xPORT Invest Horizon Academy

Kromě děkanského dne čeká na studenty ekonomky i několik zajímavých přednášek, výstava nebo Den s VŠE.

Pondělí

Děkanské volno. Všichni studenti díky tomu získají den volna navíc.

Úterý

Mezinárodní den studentstva. Pokud nechcete být večer doma, v Cross Clubu proběhne Nation2Nation: Russian Party.

Středa

Projekt Human of VŠE je mezi studenty čím dál oblíbenější, proto organizátoři připravili  výstavu vybraných fotografií přímo v areálu VŠE. Výstava bude trvat od 18. do 27.  listopadu.

Úspěšní studenti a absolventi, kteří mají vlastní byznys, poradí zájemcům v rámci akce Studenti studentům, proč se podnikání nebát, jak začít a čeho se vyvarovat. Následovat bude panelová diskuze. Se svým příběhem vystoupí Piero Šesták – ředitel digitální agentury Story TLRS, Václav Kroutil, známý český yoyer a majitel internetového obchodu slusny.net, Šimon Podlipský, spoluzakladatel lidskasila.cz, Lukáš Žďárský – Radlická – kulturní sportovna etc., Petr Polák – spoluzakladatel a ředitel společnosti Solvica. Celou akci bude moderovat Filip Myaer, předseda University Business Club.

Foto: Petr Cihlář

Foto: Petr Cihlář

Čtvrtek

xPort VŠE Business Accelerator pořádá několik akcí:

Veletr podpory podnikání II

Ochutnávka profesionálního koučingu a poradenství

Success Stories

-Invest Horizon Academy Unit 2 – Capital raising & investing basics

Od 19 hodin ve Vencovského aule proběhne semifinále VŠE hledá Talent.
Šéf Energetického a průmyslového holdingu, vlastník fotbalového klubu AC Sparta Praha, který působí také ve strojírenství, médiích a e-commerce a je vášnivým sběratelem umění. To vše se skrývá za jménem Daniel Křetínský. Známý právník a podnikatel se řadí do první desítky nejbohatších Čechů. Na VŠE bude mít přednášku od 19:45 v místnosti RB101.
Křetinský
Pátek
V rámci Global Entrepreneurship Week 2015 pořádá Unie Studentů VŠE událost pro začínající podnikatele. Od 17.00 představí zájemci svůj projekt do NODE5 a poslechnou si rady a názory od zkušených investorů – Michal Zálešák, Czech ICT Alliance; Martin Kešner, J&T Ventures; Dušan Zábrodský, Rockaway; Jaroslav Trojan, Credo Venture; Branislav Gordan, Coober Fund.
Sobota
Sobota bude patřit absolventům VŠE. Proběhne tradiční Den s VŠE. Během večera vystoupí mistr Evropy v yo-yo Václav Kroutil nebo studentská kapela Other Way.
Zdroj fotografie: idnes.cz
ČTĚTE TAKÉ
Stěžujeme si na nudu na přednáškách, sami nudíme prezentacemi
Přednáška o životě auditora bude prvním výkopem nového spolku

Mohlo by vás zajímat: