Akce na tento týden: triky řečníků a budoucnost online reklamy

5. 3. 2017 | | Studentský život, Zprávy ze školy Startup Festival xPORT

S dalším týdnem semestru se můžete opět na půdě VŠE dozvědět plno nových informací. Máte-li podnikatelský nápad a nemáte k dispozici vhodné zázemí, kde na něm pracovat, v úterý se vám otevřou prostory xPORTu. V průběhu týdne vystoupí na přednášce také velvyslankyně Velké Británie a Severního Irska. Kromě jiného je připraven i znalostní diplomatický kvíz.

Pondělí, 6. března 2017

Jaká jsou tajemství úspěchu těch nejlepších řečníků z TED Talks, vám přiblíží přednáška pořádaná Cashflow klubem VŠE. Akce se koná od 19.30 v Likešově aule a je potřeba se na ni registrovat předem.

Úterý, 7. března 2017

Máte podnikatelský nápad, který je zatím stále „v plenkách“? Můžete ho přijít představit do xPORTu a třeba rozjedete svůj vlastní startup. Zástupci xPORTu březnovém Open Housu poskytnou cenné informace a feedback k nápadům účastníků. Registrace je nutná, můžete tak učinit zde.

Klub knihovny CIKS VŠE pořádá přednášku na téma Firemní data. Ta vás naučí vyhledávat v licencovaných databázích na příkladu českých, slovenských nebo evropských firem. Akce se bude konat od 14.30 přímo v Klubu knihovny na Žižkově.

Jakou roli hrají jaderné elektrárny v tuzemské energetice si můžete přijít poslechnout na přednášku Petra Závodského, ředitele útvaru výstavby jaderných elektráren ve společnosti ČEZ. Začátek přednášky je v 18 hodin v místnosti RB 209.

Jaké jsou trendy a budoucnost online reklamy? Na toto téma se v úterý zaměří studentský klub Click.it. Přednáška začíná od 19.45 v posluchárně NB A.

Středa, 8. března 2017

Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK) pořádá tento semestr první exportní večer. Hostem bude velvyslankyně Velké Británie a Severního Irska, její excelence Jan Thompson, která pohovoří o česko-britských vztazích a také o dopadu Brexitu. Akce začíná v 18.00 v místnosti RB 211.

Rádi si zasoutěžíte a zajímají vás mezinárodní vztahy? Můžete se zúčastnit kvízu pořádaného Junior Diplomat Initiative. Soutěžit se bude v sedmi čtyřčlenných týmech. Začátek akce od 19.00 v RB 212.

Ernst&Young pořádá tuto středu od 15ti hodin workshop na téma Transakčního poradenství, kterého se ženy již dále nemusejí bát. Tento workshop je určen primárně jim. Bude nastíněno, jak vypadá typický projekt z perspektivy klienta i konzultanta. Na tuto akci se lze přihlásit zasláním zprávy na e-mailovou adresu hr.cz@cz.ey.com a do předmětu zadat „Transakce“ spolu s připojením CV.

Čtvrtek, 9. března 2017

Zajímalo by vás, jak vybudovat svou osobní značku? Na toto téma přijde přednášet recruitment konzultantka Martina Mullerová a Talent Sourcer Václav Toman z personální agentury Grafton. Přednášku pořádá Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK) v 18.00 v místnosti NB 474. Na akci je třeba registrace předem.

Jak pracovat s citačními rejstříky, o tom se můžete dozvědět na dalším semináři Klubu knihovny CIKS VŠE. Akce je pořádána opět přímo v Klubu knihovny na Žižkově. Začátek akce ve 14.30 hod.

Pátek, 10. března 2017

Nejlepší fotografie Centra asijských studií jsou od 27. února vystaveny v atriu Rajské budovy VŠE. Pátkem tato výstava končí, pokud si tedy chcete fotografie ještě jednou prohlédnout, navštivte tuto výstavu s názvem „Asie tradiční/moderní“.

Mohlo by vás zajímat: