Akce na tento týden: Zjistíte, kde hledat potenciál a jak ovládat emoce

25. 4. 2016 | | Studentský život, Zprávy ze školy 13-05_Titulka

Čas běží a semestr se pomalu blíží ke konci. To ovšem neznamená, že akce na ekonomce utichnou. Naopak i tento týden se můžete těšit na přednášky a semináře, které obohatí váš přehled.

Pondělí

Mnozí z nás využívají služby Student Agency. Příběh o jejím vzniku a rozvoji si zájemci mohou vyslechnout od 18:00 ve Vencovského aule. Registrovat se můžete zde.

I tento týden zve Cashflow club na další přednášku z cyklu Cesta úspěšných – tentokrát na téma „Ovládněte své emoce“. Jak napovídá název, poznáte zde své emoce a naučíte se s nimi pracovat. Událost začíná v 19:30 v Likešově aule.

Úterý

Od 9:15 v Klubu knihovny na Žižkově se koná seminář Kde hledat kvalitní informace pro seminární práce.

Zajímáte se o maloobchodní audit? V tom případě doražte na Exportní večer „Výzkum trhu pro účely exportu zboží“, který začíná v 18:00 v SB 212.

Na přednášku „jak se buduje světový start-up s mezinárodní klientelou?“, kterou povede Jiří Šťovíček, se dostavte do NB D v 19:45.

Studentská organizace Students4Students zve na přednášku Studentská cesta za úspěchem. Večerem provede Josef Matějovič, který bude hovořit o tom, jak je důležité již během studia překonávat své limity, a zároveň posluchače seznámí se svými úspěšnými marketingovými kampaněmi. Akce proběhne v  RB 212  od 19:45

Středa

Stále se nevyznáte v tom, jak správně citovat knihy, články a jiné zdroje? V tom případě se dostavte na seminář „Jak správně citovat“, který se koná od 14:30 v Klubu knihovny na Žižkově.

Je digitální revoluce pro banky příležitostí, nebo hrozbou? Tomu se budou na odborné diskuzi Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna věnovat klíčoví zástupci českého finančního a bankovního sektoru. Zájemci se musí zaregistrovat zde. Akce se koná od 16:00 v RB 101.

V RB 212 od 19:45 bude probíhat i přednáška na téma Jak vybalancovat work-life balance. Registrace zde.

Dozvíte se:

Na akci vystoupí:

Čtvrtek

Institut energetické ekonomie na FFÚ VŠE zve na tradiční kariérní večer Najdi se v energetice se zástupci významných energetických firem. Dostaví se zástupci společností Exxon Mobil, ČEZ a ČEPS. Seznámíte se s výběrovým řízením a i s volnými pozicemi. Dostavte se do RB 210 od 18:00.

Kde a jak hledat náš potenciál se dozvíte na přednášce organizované Klubem mladých manažerů. Setkání povede Marek Pavlík, obchodní ředitel největší české poradenské společnosti M.C.TRITON. Událost začíná v 19:45 v RB 209

ČTĚTE TAKÉ:

FIFA, popcorn nebo drony – i tak vypadaly letošní Career Days

Privátní bankéř hokejistů radí: investujte do sebe

Tenista Kodeš: Když vyhrajete Grand Slam, každý si to zapamatuje

Mohlo by vás zajímat: