Anketa: Máte rádi své doktorandy?

23. 3. 2004 | | Názory, Studentský život

Ptali jsme se, jestli jste byli spokojeni s výukou, kterou vedli interní doktorandi VŠE…

Ptali jsme se, jestli jste byli spokojeni s výukou, kterou vedli interní doktorandi VŠE.

Marcela, FMV

Já měla akorát Gočeva a to je takovej šmoula…

Blažena, FNH

Jsou mírnější, lépe se dokážou vžít do toho, čemu studenti nerozumí.

Honza, FNH

Já měl doktoranda na účetnictví a byl jsem spokojený. Hodně se snažil pochopit, co nám není jasné. Určitě je výhoda, že mají v živé paměti své vlastní studium.

Bára, FMV

Řekla bych, že v podstatě je to stejné jako u ostatních vyučujících. Pokud to umějí dobře vysvětlit a mají dobrý přístup k lidem, tak mi doktorandi vůbec nevadí. Někteří se ale tváří, že snědli všechnu moudrost světa…

Tomáš, FIS

Zkušenosti mám zatím dobré, nikdo nebyl vyloženě nepřátelský. Například Pavel Dolák, kterého jsem měl na podnikovou ekonomiku, zpřístupnil na svých stránkách podklady ke každému cvičení. Každý doktorand, ke kterému jsem chodil na hodiny, věděl, co říká, a byl v rámci možností vstřícný. Ale podle zkušeností, které mají jiní, mám zatím štěstí.

Jitka, FNH

Měla jsem jen Bauerovou na regionalistiku a myslím, že má dobrý přístup. Hodně mi pomohly její rady ohledně toho, jak vystupovat při prezentaci. Člověk se nemusel tolik učit na test, ale z toho předmětu jsem si odnesla hodně.

Martin, FIS

Měl jsem Mirovského a Pivoňku na management a oba byli výborní. Kdybych měl při zápisech možnost poznat, kdo je doktorand, určitě bych si je vybíral.

Zdenek, FNH

Krakovič na statistiku byl hrozný. Oproti ostatním měl přehnané nároky, vykládal to tak, jako bychom tu látku už měli výborně ovládat, byl arogantní a nepříjemný. Prý má ještě filosofii, a tu učí mnohem líp. Ale po těchhle zkušenostech se doktorandům už radši vyhýbám.

Lenka, FNH

Myslím, že třeba na podnikovku, informatiku nebo na jiná cvičení jsou dobří. Neberou to zas tak vážně a mají s námi soucit. Ale na přednáškách je to horší, nemají zkušenosti s vystupováním před lidmi, mluví potichu.

Katarína, FMV

Na podnikovke ma učil taký sexoš Chvojka. Myslím, že bol dobrý.

Mohlo by vás zajímat: