Anketa: Měl jsi problémy ISISem?

27. 10. 2005 | | Názory

Měl(a) jsi nějaké problémy s programem ISIS? Jaké?

Michaela, FNH, 4. ročník
Problémů jsem měla dost. Starý program byl určitě jednodušší. Tento nový je sice dobrý, ale těžko si na něj zvykám. Na začátku jsem se v něm nedokázala zorientovat a nevěděla jsem, jak si například změnit předměty.

Martin, FPH, 4. ročník
Samotný program není špatný, ale je tam problém s kapacitami. Když se dvě hodiny po začátku zápisu nemůžu přihlásit, je asi něco špatně.

Petra, FMV, 2. ročník
Byla jsem hodně překvapená, protože jsem vůbec nevěděla, že má být nějaký nový program. Moc problémů jsem neměla, jenom když začaly zápisy, nemohla jsem se tři hodiny přihlásit, a pak byly nejlepší předměty vybrány.

Jan, FIS, 3. ročník
Na začátku jsem měl problém se v něm zorientovat. Chtělo by tam dát nějakou příručku s přesnými postupy. Starý program byl spolehlivý a časem se ukáže, jestli je tento lepší.

Tomáš, FPH, 2. ročník
Měl, docela dost. Například najít volná místa k zapsání předmětů. Starší program byl teda rozhodně lepší.

Kateřina, FNH, 3. ročník
Trošku jsem problémy měla. Podle mě, je tento program trochu nepřehledný a ze začátku jsem se do něj vůbec nemohla přihlásit. Taky mi připadá hodně pomalý. Bývalý program byl sice trošku zastaralý, ale naprosto přehledný a jasný. Největší problémy jsem asi měla u registrace a se změnou předmětů nebo připsáním nových.

Petra, FPH, 3. ročník
Žádné problémy jsem osobně neměla. Slyšela jsem pár lidí, že měli potíže, ale mně připadá docela dobrý. Chvilku mi trvalo, než jsem se úplně zorientovala, ale od té doby už problémy nemám. Myslím si, že ale pro prváky může být dost náročný, zvlášť, pokud nevědí, jaké jsou skupiny předmětů a do které skupiny některé předměty patří.

Mohlo by vás zajímat: