Bdění pro Ukrajinu proběhne i na VŠE

1. 3. 2022 | | Studentský život, Zprávy ze školy bdění pro ukrajinu

Iniciativa Studenti pro Ukrajinu ve spolupráci s Národním divadlem pořádá třídenní nepřetržitý přenos Bdění pro Ukrajinu. Dobročinný přenos se spustí 2. března od 19:00 na webových platformách a sociálních sítích Youtube, Facebook a Instagram a bude trvat až do soboty 5. března.

Přenos bude sloužit nejen jako gesto podpory Ukrajině, ale zároveň bude směřovat diváka na sbírky neziskových organizací.

Program bude složený z celé řady vystoupení, připravují se performance, koncerty, loutkové divadlo, scénická čtení a vzkazy herců Národního divadla. Mimo jiné proběhnou i dialogy s odborníky na aktuální situaci ve světovém dění. Mezi již potvrzené osobnosti z pražského kulturního prostředí jsou Martin Ryšavý, Václav Kopta, Jan Komínek či Xavier Baumaxa. Kromě Martina Ryšavého se bude účastnit i celá řada dalších pedagogů a studentů AMU.

V současné době jednáme s vedením školy o možnostech promítání livestreamu na chodbách a v prostorách naší školy. O nových informacích ohledně livestreamu vás budeme informovat na našich sociálních sítích.

Foto: Facebook Bdění pro Ukrajinu

Mohlo by vás zajímat: