Na Career DAYS se poprvé představí IT firmy, neziskové organizace a start-upy

8. 2. 2017 | | 6FTalks karina

Jubilejní pětadvacátý ročník festivalu kariéry Career DAYS, který organizuje studentská organizace AIESEC, se kvapem blíží. Již 2. a 3. března se návštěvníci, jenž dorazí do pražského hotelu Diplomat, mohou těšit na setkání nejen se zástupci ekonomických společností, ale nově i IT firem, neziskových organizací a start-upů. Díky konceptu celého festivalu bude možné nahlédnout i do zákulisí jednotlivých společností.

Karina Gabrielová, marketingová manažerka festivalu, zdůrazňuje, že se účastníci nemusí obávat formální atmosféry.  Akce proběhne ve stylu procházky kolem stánků jednotlivých firem. „Dnes si mladí lidé vybírají zaměstnavatele hlavně podle firemní kultury, kterou přes stánky není možné poznat. I proto pokračujeme v konceptu “obýváčků”, jenž jsme zavedli již minulý rok a měli jsme na něj velmi pozitivní ohlasy,“ vysvětluje. Organizátoři se snaží o příjemnou atmosféru pro návštěvníky. „Budeme mít skvělou chill-out zónu, afterparty, občerstvení nebo pivo zdarma. Hlavní je si to užít, odnést si nezapomenutelné zážitky, nové kontakty a posunout se zase o krok dál,“ upřesňuje Gabrielová.

Na festivalu se představí firmy: Amazon, Accenture, Komerční banka, Johnson & Johnson, Avon, Procter & Gamble, Moneta, KPMG a mnohé další. Na programu jsou panelové diskuze s odborníky a manažery jednotlivých firem na vybraná aktuální témata. Účastníci se budou moci rovněž zapojit do řešení případových studií a vyzkoušet si, jak by jejich práce vypadala v praxi.

Akci si vedle návštěvníků, jejichž počet podle odhadu Gabrielové letos přesáhne tisícovku, pochvalují i zaměstnavatelé, kteří si na festivalu mohou vyhlédnout vhodné kandidáty. „Velkou předností této akce byli i talentovaní studenti, kteří bezpochyby našli svůj dream job. Stejně tak SEPHORA měla možnost objevit vhodné talenty do svého Trainee programu,“ hodnotí loňský ročník HR manažerka společnost Sephora Lenka Lockenbauerová:

Zájemci si musí zakoupit vstupenky, které lze získat už nyní.

Mohlo by vás zajímat: