Chybějící bankomat se přesunul ven

23. 10. 2019 | | Zprávy ze školy Bankomat ČS

Jak jste si jistě všimli, v měsíci září došlo k přesunu bankomatu České spořitelny (ČS) z vnitřku Italské budovy na její vnější stranu směrem do ulice Italská. Klienti ČS tak budou moci využívat služeb bankomatu bez časového omezení.

Mnoho studentů při průchodu Italskou budovou zaznamenalo nezvykle prázdné místo naproti vstupu do menzy. Ačkoliv pobočka ČS je stále v provozu, bankomat byl přesunut. ,,K přesunu došlo v tomto měsíci po dlouhodobém zájmu ČS mít bankomat umístěn na dostupnějším místě, než je budova s časově omezeným přístupem,“ komentuje změnu kvestor školy Tomáš Zouhar.

IList zajímalo, zda je přesun spojený s bezpečnostními opatřeními, protože přesun bankomatu limituje vstup cizích osob do budovy. To kvestor však nepotvrdil. ,,Předpokládám, že banka očekává spíše jeho větší využití,“ vysvětlil Zouhar.

Bankomat tak může být v provozu 24 hodin denně. Oproti tomu přístup do budovy Vysoké školy ekonomické na Žižkově je ve všední dny možný pouze mezi 6:00 a 22:00, v sobotu mezi 7:00 a 16:00 a v neděli a o svátcích je dokonce možný pouze pro zaměstnance.

 

Mohlo by vás zajímat: