Anketa: Co si myslíte o Studentském listu?

6. 10. 2004 | | Názory

Tentokrát jsme se na chodbách Vysoké školy ekonomické zeptali studentů, co si myslí o měsíčníku Studentský list.

Lucie, FPH, 6.sem.
Studentský list čtu pravidelně. Pokaždé zde získám informace, které jsou pro studenty velice důležité a které se jinde velmi těžko shání.

Jakub, FPH, 6.sem.
Pokaždé v něm nacházím nepřeberné množství informací, které jsou mi přínosem při studiu. SL je pro mne zpravodaj, který mi šetří nejen čas, který bych strávil individuálním zjišťováním aktuálních informací, ale zároveň je jakýmsi duchem naší školy, který podává ucelený obraz o vedení VŠE a životě studentů. A nejen to – tematicky je velmi zdařilý. Student si může vskutku vybrat, co ho zajímá, a SL se tak stává dobrým čtením pod lavici:o). I když bych rád uvítal stránku kvízových otázek, křížovek či rébusů. Jinak je SL, stejně tak i jeho elektronická podoba, výsledkem dobře odvedené práce autorů.

Štěpán, FFÚ, 4.sem.
Nejvíc mě zajímají reportáže o dění na škole. U Bulvy se dá zasmát, ale někdy se moc blíží realitě, resp. naopak, což je docela znepokojivé.

Honza, FNH, 4. sem.
Studentský list nekupuju, čtu ho jen občas, když se mi dostane do ruky od někoho jiného. Dá se tam najít pár zajímavých článků, ale ten zbytek mi připadá jako plomba, aby toho bylo víc.

Zuzana, FPH, 4.sem.
Studentíci odvádějí moc dobrou práci. A kdo dneska pracuje zadarmo, že..?! Studentský list čtu od začátku do konce a nemám nic, co bych mu vytkla. Hodně dobrovolných příspěvků do budoucna!

Jana, FIS, 6.sem.
Pro někoho, kdo nebydlí na koleji, je to určitě další dobrý zdroj informací. Možná proto bych ocenila trochu méně info o kolejích a víc o věcech, které se dojíždějícím hůř shání. Ale jinak je opravdu dobrý.

Aleš, FMV, 10.sem.
Občas je tam pár zajímavých článků, ale vůbec bych to s chválou nepřeháněl. Nemá konkurenci, tak se nedá srovnávat. Zpravodaj VŠE se za konkurenci totiž považovat nedá.

Vláďa, FPH, 6.sem.
Jedná se o poměrně dobrý plátek. I když ho nečtu pravidelně, občas se mi do ruky dostane. Na naší skvělé škole člověk slyší mnoho informací a těžko se orientuje v tom, co je ještě pravda a co už ne – a právě tady občas SL pomůže (snad). Fajnová je občas také Bulva.

Mohlo by vás zajímat: