Z kalendáře CTVS

31. 3. 2004 | | Sport

Lyžovat do Špindlerova Mlýna na chatu Pragoděv mohou přijet studenti VŠE o prodlouženém víkendu od 1. do 4. dubna. Bydlet se bude ve tří a čtyřlůžkových pokojích s možností vlastního vaření ve společných kuchyňkách. Ve sportovní hale na Balkáně proběhne 21. dubna ročníkový turnaj smíšených týmů ve florbale. Hrát se bude systémem čtyři na čtyři plus brankáři, na hřišti musí být pořád alespoň jedna dívka. Další z plánovaných aerobikových sobot se uskuteční 24. dubna v tělocvičně VŠE.

Lyžovat do Špindlerova Mlýna na chatu Pragoděv mohou přijet studenti VŠE o prodlouženém víkendu od 1. do 4. dubna. Bydlet se bude ve tří a čtyřlůžkových pokojích s možností vlastního vaření ve společných kuchyňkách. Doprava individuální. Cena je 690 korun. Bližší informace podá a přihlášky shromažďuje Karel Miklas (miklas@vse.cz).

Ve sportovní hale na Balkáně proběhne 21. dubna ročníkový turnaj smíšených týmů ve florbale. Hrát se bude systémem čtyři na čtyři plus brankáři, na hřišti musí být pořád alespoň jedna dívka. Celé týmy postavené podle fakult se mohou hlásit u Tomáše Pachla (pachl@vse.cz).

Další z plánovaných aerobikových sobot se uskuteční 24. dubna v tělocvičně VŠE. Zájemci najdou podrobnosti na nástěnkách CTVS a již dnes se mohou hlásit u asistentek MFG nebo u Ivy Kopsové (kopsova@vse.cz).

Mohlo by vás zajímat: