Užijte si začátek semestru na žižkovském masopustu nebo promítání dokumentu: týdenní přehled akcí

16. 2. 2020 | | Nezařazené vse budova2-02

Zkouškové uteklo jako voda a už je tu první týden letního semestru. Všechny zkoušky i bomby máme úspěšně i neúspěšně za sebou, a tak je tento týden tradičně plný samých zahajovacích party a večírků. Pojďte vkročit do nového semestru správnou nohou a využijte bohatou nabídku akcí, dokud vás netrápí žádné průběžné testy a zdlouhavé seminárky.

Úterý 18.2.

Stále si nevíte rady, kde byste se kariérně nejlépe uplatnili nebo si nedokážete nic představit pod záhadnými názvy pracovních pozic? Spolek AIESEC pro vás připravil zajímavou akci Vyzkoušej 5 pozic během 90 minut, kde si je budete moci vyzkoušet pomocí případových studií a popovídat si o nich s lidmi z oboru. Přijďte v 18:00 do Café Radost

Jak už je zvykem, první týden semestru na nás ze všech stran křičí uvítací party. Tradičně se v úterý konají N2N party, které tento semestr začínají s Latino party ve Fashion Club and Restaurant Prague. Pro všechny je tady taky tradiční Vítání letního semestruEl Mágicu.

Středa 19.2.

Pokud se zajímáte o marketing a máte tušení, co znamená zkratka PPC, je tahle akce přímo pro vás. PPC Date #2 bude nabitý zajímavými freelancery a nadšenci do PPC reklamy. Poslechnout si můžete třeba Adama Vašendu z PPC Bee nebo Tibor Gonlgíka z Footshopu. Event se koná v Prostoru 39 od 18 hodin.

Čtvrtek 20.2.

Ve čtvrtek máte už druhou šanci dorazit na promítání filmu Offline. Jak název napovídá, film sleduje čtyři teenagery, kteří se na sedm dní vzdají internetu. Film se bude vysílat od 18:30 hodin v učebně RB 101 a po promítání bude probíhat diskuze s tvůrci i hlavními protagonisty.

Studenti hlavní i vedlejší specializace Evropská integrace se přijdou podělit o své zkušenosti na akci Setkání studentů a absolventů s garantem EEI, která proběhne od 16:30 hodin. Doporučujeme všem stávajícím i budoucím studentům.

Pátek 21.2.

Cyklus cestovatelských přednášek KOLEM SVĚTA je tu s další skvělou přednáškou KLDR – Totalitní neznámo, při které se dozvíte, jak to opravdu vypadá v Severní Korei. Cestovatel Vladimír Váchal měl to štěstí se do této nechvalně známé země podívat a ze svých cest dovezl i plno zajímavých věcí, které bude možné si prohlédnout nebo zakoupit po přednášce. Akce se koná v Městské knihovně na Mariánském náměstí v 19 hodin.

 Sobota 22.2

Přijďte si užít masopustní hody na Žižkovský masopust 2020. Můžete se těšit na živou hudbu, zabijačkové hody i masopustní průvod. Trhy budou probíhat tradičně na Jiřáku a doprovodné akce mimo jiné v kině Aero nebo v KC Vozovna. Na návštěvu máte celý den, a to i v neděli.

Swapy oblečení se stávají víc a víc populární. Vyměňovat se ale dají i jiné věci a Kafe Pragovka přišla se zajímavou akcí Vyměň kytku v Pragovce, kam můžete přinést své květiny, kterých se chcete vzdát a domů si odnést květinu úplně jinou, která vám bude dělat novou radost. Začátek akce je ve 14 hodin a nebudou chybět doprovodné workshopy od Ateliéru 26 a Rudého Slona.

Mohlo by vás zajímat: