Deštník a Kantýna projdou přes Vánoce proměnou

10. 12. 2019 | | Studentský život, Zprávy ze školy Deštník

Pokud patříte mezi fanoušky rychlého občerstvení, obědů mimo menzu a kávy v Deštníku a Kantýně, připravte se na změnu. Od 17.12.2019 bude café bar Deštník u vstupu do Nové budovy na Žižkově dočasně uzavřený. Po novém roce budou místa v rukou nového manažera.

Na místě Deštníku vznikne po Novém roce jiný projekt. ,,Předpokládaný termín otevření je 6.1.2020 pod hlavičkou naší firmy, ale nový manažer si vytváří vlastní koncept,“ říká provozní Simona Kleňhová. Dodala, že v současné době nemá informaci, s čím nový manažer přijde, ale název bistra zůstane původní. ,,Já se svým týmem jsme dostali jinou lákavou nabídku. Více Vám k tomu nemohu sdělovat, vše je interní záležitostí,“ vysvětlila Kleňhová.

Pokud máte doma věrnostní kartu 10+1 z Deštníku nebo 5+1 z Kantýny v peněžence, nezapomeňte si nasbírané razítka/samolepky vyměnit za kávu před úterým 17.12! Podle obsluhy café baru pozdější výměna nebude možná.

Kavárna a bistro se těšily velké oblíbenosti mezi studenty i zaměstnanci Vysoké školy ekonomické díky své kávě a občerstvení.

Mohlo by vás zajímat: