Divadlo Kámen uvede hru Mlejnek

27. 4. 2005 | | Nezařazené

Ve středu 4. května uvede Divadlo Kámen v Žižkovském divadle Járy Cimrmana hru Mlejnek – drsný příběh o kožené bundě, červené helmě a pronikavě bílých sametových šatech. Odpovězte na soutěžní otázky pod článkem a vyhrajte dvě vstupenky na toto představení.

Ve středu 4. května uvede Divadlo Kámen v Žižkovském divadle Járy Cimrmana hru Mlejnek – drsný příběh o kožené bundě, červené helmě a pronikavě bílých sametových šatech.

Jan Pavel se ocitá v tíživém podezření. Je třeba okamžitě jednat, popřípadě čekat. Jan Pavel se rozhoduje pro obojí. Je nucen odpovídat na složité otázky. Dokáže na ně správně odpovědět? Dokáže na ně odpovědět odpovědně? Dokáže na ně odpovědět tak, aby mu to přineslo štěstí?

Nelítostná ruka jeho úhlavního nepřítele ho tlačí na okraj propasti, popřípadě vězeňské cely. Jan Pavel se vzpouzí, a čeká. Jeho přátelé čekají s ním. Jeho nadřízený čeká s ním, jeho snoubenka čeká s ním. Otázky jsou den ode dne tíživější a otevřenější. Pronikavě bílé šaty a červené střevíce se vznáší prostorem jako zlý sen.

Vše je třeba promyslet do důsledků a držet se přitom hlavní zásady: Jan Pavel nesnáší zbytečné prolévání krve.

Vyhrajte vstupenky na představení Divadla Kámen

Stačí správně odpovědět na dvě otázky, a můžete vyhrát dvě vstupenky na představení Divadla Kámen.

Soutěžní otázky:

  1. Kolik kol má motocykl Jana Pavla Mlejnka?
  2. Jak by se Jan Pavel Mlejnek jmenoval, kdyby byl Francouz?

Kdybyste si nevěděli rady, nápovědu můžete hledat na http://www.divadlo.cz/kamen.

Odpovídat můžete do pondělí 2. května na e-mailovou adresu soutez@ilist.cz.

Mohlo by vás zajímat: