Do knihovny se o prázdninách nedostanete

6. 6. 2005 | | Nezařazené

Provoz knihovny na Žižkově bude během června z důvodu výměny oken upraven. Běžný chod je zajištěn do 17. června, poté bude otevírací doba až do začátku července zkrácena. Od července do začátku srpna jsou knihovny na Žižkově a i na Jižním Městě uzavřeny.

Provoz knihovny na Žižkově bude během června z důvodu výměny oken upraven. Běžný chod je zajištěn do 17. června, poté bude otevírací doba až do začátku července zkrácena do 19 hodin (v pátek do 18 hodin). Provozní doba výpůjčního protokolu, Knihovny Pavla Eislera, Mediatéky a Evropského dokumentačního střediska se měnit nebude.

Během letních měsíců, od 4. července do 19. srpna, bude knihovna uzavřena. Z důvodu rekonstrukce je srpnová provozní doba zatím pouze orientační a bude postupně upřesňována. Aktuální informace najdete na http://ciks.vse.cz.

Provoz knihovny na Jižním Městě bude zajištěn do 1. července. Podle vedoucí knihovny Verony Miletinové se však kvůli nedostatku pracovnic během posledního týdne uvažuje o zavedení polední pauzy, od 11.30 do 12.00 hodin. V období od 4. července do 12. srpna budou v knihovně probíhat revizní práce a pro veřejnost bude uzavřena. Od poloviny srpna do začátku září bude na Jižním Městě otevřena jen hlavní studovna a výpůjční protokol (pondělí až pátek, od 9 do 16 hodin), opět s předpokládanou polední pauzou.

Mohlo by vás zajímat: