Druhý tištěný iList tohoto semestru právě vyšel, zabývá se zdravím

9. 5. 2022 | | Zprávy ze školy iList, květnové číslo

Zkouškové období již doslova klepe na dveře, díky čemuž bude již brzy z tváří mnoha studentů vyzařovat stres a beznaděj. Pokud se tedy chcete před nejhorší částí semestru odreagovat a zároveň se dozvědět něco o tom, jak chránit a procvičovat svoji tělesnou i duševní schránku, určitě neváhejte a pořiďte si nové vydání iListu.

Prodává, jako již tradičně, v prostoru mezi menzami v Italské budově na Žižkově a ihned za vchodem do budovy na Jižním Městě. Další možností je pak pořídit si vydání přes internet, konkrétně využitím platformy Alza Média.

Poslední číslo před tolik očekávanou letní pauzou od studia přinese spoustu unikátního obsahu. Dočtete se například o akci Běh s FMV, konkrétně jedinečné zkušenosti naší redaktorky, která si stihla i poklábosit s děkanem fakulty, Josefem Taušerem.

Dále se dozvíte důležité rady a tipy týkající se spánku, které jsou mnohými, hlavně pak těmi z řad studentstva, často opomíjené. V neposlední řadě na vás čeká rozhovor s Gabrielou Satkovou, která musí vysokoškolský život v prvním ročníku Fakulty mezinárodních vztahů kloubit s tím sportovním, neboť je zároveň profesionální vodní slalomářkou. Dlouhou chvíli při učení si pak můžete tradičně krátit luštěním křížovky, kterou v čísle najdete také.

Zajisté se tedy nezdráhejte připravit si 25 Kč a zastavit se na jednom z prodejních míst, kde za tuto sumu kromě časopisu iList obdržíte také artikl, jehož hodnota je na akademické půdě nevyčíslitelná – propisku.

Mohlo by vás zajímat: