Vážení a milí čtenáři!

21. 4. 2008 | | Názory

Už se těším na září. Ne, že bych neměl třeba rád prázdniny, nebo, nedej bože, že bych se těšil zpátky do našeho ústavu. Nicméně se ale upřímně těším na tři menzy na Žižkově konkurující si navzájem.

Obsah dubnového Studentského listu pod článkem.

Už se těším na září. Ne, že bych neměl třeba rád prázdniny, nebo, nedej bože, že bych se těšil zpátky do našeho ústavu. Nicméně se ale upřímně těším na tři menzy na Žižkově konkurující si navzájem.

Po soustavných protestech, které mám pocit vypukly asi týden po tom, co se na VŠE objevilo Sodexho, se dostalo na hlas lidu a věc se má definitivně vyřešit. Abych použil slova vedení, jelikož Sodexho lehce faulovalo, dostalo žlutou kartu, z hřiště ale nemusí, ale dostane soupeře. Možná mě paměť klame, ale proti Eurestu jsem takových stížností neslyšel.

Jsem zvědavý, jestli budu stát ve frontě s vedením (nebo jestli jedna z těch tří menz bude zaměstnanecká?) a aby bylo jídlo kompletní, tak pro polívku půjdu do jedné menzy, pro jídlo do druhé, pro skleničku do třetí a doufat, že je někde čaj. Udělám to několikrát, pak si řeknu, že jsou blízko školy i další menzy a půjdu se najíst tam, alespoň občas na protest.

Stejně tak zvědavost bude namlouvat, že se blíží nový informační systém a že se na něj mám těšit. Musí být hodně propracovaný, když se něco hotového připravuje tak dlouho. Možná bychom naše Výpočetní centru mohli zefektivnit tím, že bychom poprosili velkého Rozhodčího, aby mu dal žlutou kartu a další dva konkurenty. Aspoň by naše již skoro virtuální známky (když je nemusíme mít v indexu) byly na třech místech najednou.

Takže přečkejme rychle zkoušky, co nejpomaleji léto a uvidíme se i s novými vychytávkami v září.

Obsah čísla

-Batohy do šatny nesmí, musíme si je nosit sami
-Rozhovor s vicemiss Zuzanou Putnářovou, studentskou VŠE
-Téma měsíce: ISIS, co na něj říká jeho autor z Brna; návod, co vše se má změnit
-Rozpočet VŠE se dostal přes miliardu
-Rozhovor s Blankou Fajkusovou pracující v Českém domě v Bruselu, absolventkou VŠE
-Antiplagiátorství je hit, buduje se celostátní systém
-Jak dopadla VŠE v kvalitě mezi ostatními školami?
-Co na nás chystá Kalousek příští rok?
-Sport, kultura, sudoku, křížovka, komix a další zajímavé čtení v dubnové SL

Právě v prodeji!

Mohlo by vás zajímat: