Editorial: Prosinec 2005

5. 12. 2005 | | Názory

Už jste velké holky a velcí kluci, tak nepište Ježíškovi – napište raději Hindlsovi. Jde to elektronicky na iLISTu a máte tak jedinečnou možnost proklepnout si našeho nového nejvyššího. I jeho se můžete zeptat, co nám hodlá nadělit. Vydatně jste se o něj zajímali, diskutovali a drželi přitom své žaludky na uzdě. Za odměnu servírujeme chutné téma měsíce. Prostřeno je na straně tři a čtyři.

Holky a kluci!

Už jste velké holky a velcí kluci, tak nepište Ježíškovi – napište raději Hindlsovi. Jde to elektronicky na iLISTu a máte tak jedinečnou možnost proklepnout si našeho nového nejvyššího. I jeho se můžete zeptat, co nám hodlá nadělit. Vydatně jste se o něj zajímali, diskutovali a drželi přitom své žaludky na uzdě. Za odměnu servírujeme chutné téma měsíce. Prostřeno je na straně tři a čtyři. Tak trochu pochoutkový je i prosincový rozhovor. Doporučujeme přikusovat ke čtení kyselou okurku nebo čokoládovou tyčinku. Pokud na to máte, můžete si dát obojí.

Pokud na to nemáte, zřejmě jste konzervativně založeni (a tyhle pochoutky se pohříchu v konzervě neprodávají), nebo se vám nedostává drobáků. Menza i koleje jsou drahé, ale kolejní dotace brzy přijdou. Tedy, jak se to vezme. Kdo se nepopasoval s políčky v žádosti a vyplnil číslo účtu se zapojením vlastní kreativity, může se jít klouzat. Nic lepšího referentky poradit nedokázaly.

Ano, nasněžilo nám. Odcházející rektorka s předsedou senátu uplácali pěkně tvrdé sněhové koule a v abecedním pořadí se rozmáchli k pořádnému úderu. Pichaničovu pecku adresovanou rektorce si můžete přečíst v komentářích. Vidíte, a já čekala, že spolu budou s evaluační písní na rtech svorně plácat sněhuláka. My studující sněhové srandičky odkládáme na neurčito, čeká nás teď jiná zábava – testy, seminárky, bakalářky a spol. Další list, počatý za dlouhých únorových večerů, se narodí v březnu. Tak se zatím držte!

Mohlo by vás zajímat: