Fakulta managementu nabídne své prostory k očkování proti covid-19

22. 1. 2021 | | Zprávy ze školy Fakulta managementu pomáhá

Dlouho očekávaný začátek očkování proti covidu-19 se v České republice setkal s řadou logistických problémů, mezi které patřil mimo jiné nedostatek vakcinačních center. V této oblasti se rozhodla podat pomocnou ruku Fakulta managementu (FM) v Jindřichově Hradci, která část svých prostor nabídla právě k potřebě očkování proti koronaviru.

Fakulta nenabídne své prostory pouze pro vakcinaci, ale i  pro administrativní centrum, které bude sloužit k registraci vakcinovaných osob do národních databází. Na chodu tohoto centra se budou podílet zaměstnanci i studenti fakulty, kteří se dobrovolně přihlásí. Centrum je navrženo tak, aby bylo schopno odbavit sto osob denně.

Důvodem, proč pro tento účel byla vybrána právě FM, je zejména výhoda lokace v centru Jindřichova Hradce a s tím  spojená dobrá dopravní dostupnost. Důležitým faktorem při výběru prostor byla i absolutní bezbariérovost, kterou FM značně splňuje. Očkování bude probíhat zejména v předsálí a velké aule, zbytek fakulty je stále připraven pro případ opětovné prezenční výuky.

 Foto: Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta managementu | Facebook

Mohlo by vás zajímat: