FPH obhájila třetí místo za nejlepší MBA program ve východní Evropě

31. 1. 2016 | | Zprávy ze školy Snímek obrazovky 2016-01-29 v 19.00.52

Program MBA Fakulty podnikohospodářské (FPH) Vysoké školy ekonomické v Praze se podruhé v řadě umístil na třetím místě v žebříčku Eduniversal Best Masters & MBA’s Ranking. V rámci východní Evropy bylo oceněno dvacet nejlepších programů.

Na prvním místě se umístila Corvinus University of Budapest, druhé pak obsadila University of Warsaw. Dále jsou mezi oceněnými univerzitami například estonská Tallinn University Of Technology, Institute Of Management, Business And Law v Rusku nebo Zagreb School Of Economics And Management v Chorvatsku. Úplný žebříček je uveden zde. Při hodnocení MBA programů hrála roli reputace programu, možnost kariérního rozvoje a výše platu v prvním zaměstnání po ukončení studia.

Studenti si zdokonalí manažerské dovednosti

Oceněný program nabízí fakulta v rámci institutu International School of Business and Management. Jeho cílem je posluchačům rozšířit vzdělání o manažerské dovednosti a poznatky z oblasti řízení firmy. Jako jediný v České republice je akreditovaný evropskou akreditační komisí FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation). Tato mezinárodní akreditace zajišťuje vysokou kvalitu studia v souladu s přísnými mezinárodními požadavky na výuku.

Foto: best-masters.com

ČTĚTE TAKÉ:

Mohlo by vás zajímat: