Informační schůzky AIESEC

30. 9. 2005 | | Studentský život

V mezinárodní studentské organizaci AIESEC, působící na VŠE, v současné době dochází ke změnám které jsou spojeny především s rozšířením oblasti působnosti celé organizace. Tím se podstatně zvyšuje počet příležitostí, které AIESEC může studentům nabídnout. V pondělí 3. 10. a úterý 4. 10. se v posluchárně A v Nové budově na Žižkově uskuteční informační schůzky, které se zaměří především na možnosti uplatnění studentů v AIESEC a jejich zapojení do celé organizace.

V mezinárodní studentské organizaci AIESEC, působící na VŠE, v současné době dochází ke změnám které jsou spojeny především s rozšířením oblasti působnosti celé organizace. Tím se podstatně zvyšuje počet příležitostí, které AIESEC může studentům nabídnout:

Na začátku druhého týdne výuky se v pondělí 3. 10. a úterý 4. 10. uskuteční v posluchárně A v Nové budově na Žižkově informační schůzky, které se zaměří především na možnosti uplatnění studentů v AIESEC a jejich zapojení do celé organizace. Obě infoschůzky začínají v 19.45.

Pro více podrobností jsou k dispozici internetové stránky http://aiesec.vse.cz, e-mail aiesec@vse.cz nebo telefon 224 095 883.

Mohlo by vás zajímat: