Jak na podnikání a administrativu poradí Nejlevnější založení

16. 3. 2016 | | Kariéra Martin Vaněk

Pokud někdo v dnešní době chce začít podnikat, musí si nastudovat obsah minimálně čtyř, pěti zákonů. Je to časově náročné a na začátku se snadno udělá chyba. Studentům nabízí poradenské služby v této oblasti firma Nejlevnější založení s.r.o.. Za poskytnutou pomoc zájemce zaplatí pouze náklady, které v průběhu zařizování vznikly.

Vizí organizátorů je okamžik, kdy se podnikatel může zaměřit pouze na rozvíjení svého nápadu. „Ze začátku je podpora velmi důležitá. Když máš nápad a první dva měsíce se máš zabývat administrativou, tak zaprvé ztratíš chuť se do podnikání pouštět a za druhé ztratíš tu dobu, kdy ses mohla věnovat byznysu a být už někde úplně jinde,“ vysvětluje Jan Stach, zakladatel firmy.

Na schůzce organizátoři klientům vysvětlí, co je všechno potřeba udělat pro založení nové společnosti, jaké materiály kam donést, co kde podepsat. Celý proces před zapsáním do obchodního rejstříku udělají za klienty sami. „Naší přidanou hodnotou je, že můžeme nabídnout zákazníkům i doplňkové služby – sídlo, pronájem nemovitosti, pronájem místnosti, vedení účetnictví, tvorbu webových stránek nebo zastoupení na finančních úřadech, soudech, živnostenských úřadech. Člověk tak dostane vše v jednom balíku, nemusí hledat spoustu lidí,“ vysvětluje Stach. „Jedná se o rychlé a komplexní služby,“ dodává.

Firma vyjedná i podmínky úvěru

Zárukou pro začínající podnikatele je i to, že lidé, které firma Nejlevnější založení s.r.o. doporučí, jsou otestováni z předchozích projektů a služby poskytnou za nižší ceny. Mimo zprostředkování lze získat i poradenské služby nebo cenotvorbu nákladů. Firma si následně kalkuluje začínajícím podnikatům z řad studentů výdaje, které jim vznikly během jednání.

V bance firma budoucím podnikatelům vyjednala podmínky, aby mohli získat úvěr. „Není to tak, že bychom se za něj zaručovali my, ale když tam přivedeme naše klienty, tak pro ně může banka nabídnout kontokorent,“ popisuje Stach další služby.

Firma Nejlevnější založení s.r.o. funguje sice pouze čtyři měsíce, ale její zakladatel se této problematice věnuje přes čtyři roky a založil už více než dvě stě firem. Pro zájemce z Vysoké školy ekonomické může být výhodou i poloha kanceláře – nachází se v blízkosti univerzity (v ulici Italská).

V případě zájmu lze kontaktovat:

Jana Stacha – 732 710 110

Martina Vaňka – 776 010 745.

Foto: archiv Martina Vaňka

ČTĚTE TAKÉ:

Mohlo by vás zajímat: