Krátce

29. 3. 2005 | | Zprávy ze školy

Soutěž Garyho Beckera o nejlepší studentské práce. Nová verze telefonního seznamu VŠE. Podmínečně vyloučen byl student 5. ročníku na Fakultě managementu. Studentská odborná soutěž na finančně-účetní téma. Celkem 16 950 uchazečů podalo přihlášku do příštího akademického roku. Informační schůzka pro studenty vybrané pro semestrální výměnné pobyty.

Soutěž Garyho Beckera o nejlepší bakalářské, seminární a jiné obdobné práce vyhlašuje Liberální institut ve spolupráci s děkanem Fakulty národohospodářské. Termín odevzdání prací je 30.dubna na sekretariátě děkana FNH, nb14. O podmínkách soutěže se informujte na katedře.

Nová verze telefonního seznamu VŠE má být spuštěna 1. dubna. Uživatelé by zde měli najít správné informace, budou je totiž moci aktualizovat přímo zaměstnanci. Seznam zůstává na adrese tel.vse.cz.

Podmínečně vyloučen na šest měsíců byl student 5. ročníku na Fakultě managementu v Jindřichově Hradci. Důvodem bylo odevzdání seminární práce, která podle disciplinární komise není jeho duševním vlastnictvím.

Třídenní kurz FP502 – Finanční analýza a řízení pořádá 19.–22. dubna katedra Financí a oceňování podniku. Výuka proběhne ve francouzštině a vystoupí zde profesor Alain Chiavelli z univerzity v Nice. Kurz je ukončen zápočtem a oceněn dvěma kredity.

Studentskou odbornou soutěž (S. O. S.) na finančně-účetní téma vyhlašuje Fakulta financí a účetnictví. Soutěž je určena pouze studentům této fakulty. Ti mohou své práce odevzdávat do 15. dubna na děkanátě fakulty.

Celkem 16 950 uchazečů podalo přihlášku do příštího akademického roku. Toto číslo však není konečné, na některé fakulty stále ještě přicházejí další přihlášky. Největší zájem je jako tradičně o Fakultu mezinárodních vztahů (25 procent přihlášených). Druhou nejžádanější je Fakulty financí a účetnictví (19,5 procent).

Informační schůzka pro studenty vybrané pro semestrální výměnné pobyty do zahraničí se koná 1. dubna od 10 hodin v Nové aule. Výsledky výběrového řízení byly zveřejněny 18. března na stránkách ozs.vse.cz a na nástěnce v průchodu mezi Starou a Novou budovou.

Mohlo by vás zajímat: