Krátce ze sportu

31. 3. 2005 | | Sport

Třicet let od svého vzniku slaví v těchto dnech lyžařský oddíl VŠE. Nejlepší možnou oslavou je tedy závod vysokoškolské ligy v běžeckém lyžování, který se uskuteční 3. a 4. dubna v Mísečkách. Bližší informace na CTVS u Miloše Pádivého. Svoji formu otestují 4. dubna při plavecké lize v Hostivaři plavkyně VŠE…

Třicet let od svého vzniku slaví v těchto dnech lyžařský oddíl VŠE. Nejlepší možnou oslavou je tedy závod vysokoškolské ligy v běžeckém lyžování, který se uskuteční 3. a 4. dubna v Mísečkách. Bližší informace na CTVS u Miloše Pádivého.

Svoji formu otestují 4. dubna při plavecké lize v Hostivaři plavkyně VŠE.

Svými základními skupinami se rozběhne 11. dubna Akademické mistrovství ČR v ledním hokeji. Hrát se bude na stadionu Hvězda a mužstvo VŠE nastoupí jako obhájce loňského šestého místa. Bližší informace na CTVS u Tomáše Vaňka.

V tradičním basketbalovém turnaji v tělocvičně VŠE změří síly 9. dubna tříčlenné smíšené týmy (podmínkou je alespoň jedna žena na hřišti). Tříčlenná družstva mužů se váturnaji utkají 23. dubna. Přihlášky na mazlova@vse.cz.

Na další aerobikovou sobotu se v tělocvičně VŠE můžete těšit 30. dubna. Akci zajiššuje Jaroslava Otáhalová.

Blíží se jarní fáze Gambrinus Akademické ligy ve fotbale. Tým VŠE odehraje tři utkání proti ČVUT, FTVS UK a Právnické fakultě UK na domácím hřišti. Termíny ještě nejsou známy. Vedení týmu apeluje na studenty hrající vyšší fotbalové soutěže, aby se přihlásili. Odměnou může být účast v reprezentaci na Akademickém Mistrovství Evropy. Informace u Jaromíra Kopřivy.

Mohlo by vás zajímat: