Krátce ze sportu

3. 4. 2006 | | Sport

Turnaj v malém fotbalu bude probíhat ve dnech od 26. do 28. dubna. Přihlásit se je možné nejpozději do 16. dubna na webových stránkách sportklub.vse.cz nebo emailem na adresy organizátorů Honzy Ropického či Jiřího Kotába. Startovné pro jeden tým činí pět set korun. Ve dnech od 7. do 9. dubna proběhne akce VŠEsportovního oddílu ukončení zimní sezóny v Úpě. Detailnější informace by měly být k dispozici na stránkách CTVS.

Turnaj v malém fotbalu (pod názvem Fotbal roku) bude probíhat ve dnech od 26. do 28. dubna. Přihlásit se je možné nejpozději do 16. dubna na webových stránkách sportklub.vse.cz nebo emailem na adresy organizátorů Honzy Ropického (xropj01@vse.cz) či Jiřího Kotába (jiri@kotab.cz). Startovné pro jeden tým činí pět set korun. Turnaj se odehraje na travnatém hřišti u vysokoškolských kolejí v blízkosti areálu VŠE Jižní Město. Počet hráčů na hřišti je 5 + 1. Utkat se může až dvacet týmů o nejvýše deseti hráčích. Týmy budou rozděleny do čtyř skupin, v rámci kterých se utkají systémem „každý s každým“. Dva nejlepší z každé skupiny postoupí do pátečních vyřazovacích bojů. Pro vítěze jsou připraveny ceny a putovní pohár rektora školy. Odměňovány budou i individuální výkony. Občerstvení bude pořadateli zajištěno.

Ve dnech od 7. do 9. dubna proběhne akce VŠEsportovního oddílu ukončení zimní sezóny v Úpě. Detailnější informace by měly být k dispozici na stránkách CTVS.

Mohlo by vás zajímat: