Le Clan

29. 12. 2005 | | Nezařazené

Od tanečního klubu se čeká hlasitá hudba, žhavé holky v těsných tričkách a red bullem udržovaná forma do časných ranních hodin. Kromě této klasiky najdete v Le Clan i něco navíc. Fotbálek ani chill-out místnost nepřekvapí, ale ping pong nebo minigolf? V „dojezdu“ jste schopni všeho a nejen otevíračka napovídá, že tenhle clubbiek je to pravé místo pro after party. „U nás můžete spát jako oni,“ láká hosty na svém webu Le Clan a předvádí lenošící celebrity.

Balbínova 23, Praha 2

Od tanečního klubu se čeká hlasitá hudba, žhavé holky v těsných tričkách a red bullem udržovaná forma do časných ranních hodin. Kromě této klasiky najdete v Le Clan i něco navíc. Fotbálek ani chill-out místnost nepřekvapí, ale ping pong nebo minigolf? V „dojezdu“ jste schopni všeho a nejen otevíračka (Út–So, 22–11, ale nechoďte před půlnocí) napovídá, že tenhle clubbiek je to pravé místo pro after party. „U nás můžete spát jako oni,“ láká hosty na svém webu Le Clan a předvádí lenošící celebrity. V duchu motta klubu „Respekt, Komfort, Svoboda“ už to zkusili třeba Chemical Brother nebo Matt Damon.

Řadovka v Balbínce je ve třech podlažích rozdělena do několika místností. Přivítá vás předsálí, kde si můžete počíst v novinách a nasát jemně zatuchlou atmosféru klubu. Pak sestupte dolů k baru s pestrou nabídkou, příjemnými cenami a usměvavou slečnou domácí. V rytmu zvuků linoucích se od DJ pultíku, kde lze často spatřit DJs domácí i světové provenience, se pohupují nejen clubbeři na danceflooru, ale i ti odpočívající v křesílkách. Ponoříte-li se ještě hlouběji, dostanete se do jakési herny a především se přiblížíte k absolutní svobodě panující v dark roomu. Najdete-li tajný vchod, můžete se nechat třeba ukřižovat. Když se vám podaří si tu zdřímnout, všichni vám po probuzení popřejí pěkné ráno. Je až k neuvěření kolik lidí se vejde do tak malého prostoru.

Ještě nezapomeňte kouknout na http://www.leclan.cz. Když doma pustíte vhodnou hudbu, pocit z brouzdání se webem se bude velmi blížit reálné návštěvě.

Mohlo by vás zajímat: