Majálesový měsíc oslav je v plném proudu. Týdenní přehled akcí

2. 4. 2018 | | Studentský život Contest kapel- Majáles 20.4.2015

Minulý týden byl stavbou májky zahájen Majálesový měsíc oslav. Kromě toho tenhle týden přinese studentské hudební festivaly, soutěž o prince a princeznu a turnaj kandidátů na krále ve Footbalpoolu. Těšit se můžete také na zápas HC Ekonom, GDPR workshop nebo přednášky o Jižní Americe a pravdivé tváři Prahy. Svou šanci dostanou i budoucí podnikatelé díky xPORT Open House.

Úterý 3. dubna

Hokejový tým HC Ekonom zve na zápas proti týmu Emoticoncar, který se bude hrát v Malé sportovní hale v Tipsport Aréně. Začátek je od 21:45.

Centrum asijských studií a Centrum evropských studií připravila přednášku na téma „Indie- exportní a investiční příležitosti pro české firmy“. Přednášet budou Manjeet Malik a Monika Trávníková z Indicko-české smíšené obchodní komory. Akce se bude konat v místnosti RB 211 od 18:00.

Nosíš v hlavě podnikatelský nápad a rád by si ho zrealizoval? Přihlas se na xPORT Open House, kde můžeš představit svůj projekt a získat podporu podnikatelského inkubátoru xPORT. Akce se bude konat na Jarově od 12:00 do 16:00.

Klub mladých politologů zve na přednášku Honest Guide: Janek Rubeš at VŠE. Janek Rubeš prostřednictvím svého video blogu Honest Guide ukazuje lidem pravou tvář Prahy. Přednáška se bude konat v místnosti RB 212 od 19:45.

V rámci Majálesového měsíce oslav proběhne v Rock Café undergroundový Charitativní hudební festival 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Výtěžek bude věnován na dobročinné účely. Začátek je od 19:00.

Středa 4. dubna

Do měsíce oslav patří i Majáles contest studentských kapel. Vítězi středoškolské i vysokoškolské kategorie pak budou mít možnost vystoupit přímo na Pražském Majálese. Soutěž se bude konat v Rock Café od 18:00.

Centrum informačních a knihovnických služeb zve na seminář na téma „Strategie úspěšného vyhledávání informací“, který se koná od 9:15 v Klubu knihovny na Žižkově.

Spolek 4FIS připravil workshop zaměřený na General Data Protection Regulation (GDPR, pozn. red.), kterým provede tým odborníků z České spořitelny. Akce se bude konat v místnosti SB 323 od 18:00.

Čtvrtek 5. dubna

Zajímá vás, jaké to je procestovat nejzazší kouty Argentiny či Brazílie? Přijďte na přednášku Klubu cestovatelů s názvem „Půl roku v Jižní Americe“, která se bude konat od 19:45Likešově aule.

V Bowlingu Dejvice se bude konat další z akcí Majálesové měsíce oslav, turnaj králů v Královským FotbalPoolu. Začátek je od 17:00.

Centrum informačních a knihovnických služeb připravilo seminář na téma „Jak nalézt kvalitní plnotextové články“, který proběhne od 18:00 v Klubu knihovny na Žižkově.

Sobota 7. dubna

Své zástupce na Majáles si budou volit i střední školy. V Theatro music club proběhne semifinále soutěže o Prince a Princeznu Majálesu. Začátek je od 18:30.

Kromě toho příznivci Majálesu mohou podpořit královský pár VŠE:

Pro Krále Lukáše VŠEmocného hlasujte zde.

Pro Královnu Vendulu Chmelíčkovou na tomto odkaze.

Foto: archiv iListu

Mohlo by vás zajímat: