Na fotbalovém Poháru Rektora zbývá místo pro poslední tým

21. 4. 2023 | | Sport, Studentský život Pohar rektora

Rektorský den, tedy výměna často fádní výuky za příjemné odpoledne v areálu jarovských kolejí, se nezadržitelně blíží. Již ve středu 26. dubna tato každoroční akce, jejíž tradice byla narušená obdobím pandemie, bude nejen příležitostí oslavit sedmdesáté narozeniny Vysoké školy ekonomické (VŠE), ale také lákavou možností si zasportovat. A pokud máte rádi fotbal, není nic jednoduššího, než sebrat pár přátel a registrovat se na Pohár Rektora v malé kopané. Zbývá už totiž místo pro jeden jediný tým.

„Je to skvělá akce, výborná šance pro všechny zúčastněné, jak si zasportovat. Případně i trošku zanadávat,“ láká váhající aspiranty na účast v turnaji Ondřej Janoušek, útočník úřadujících mistrů, tedy týmu HFK Šňupotéka. Oproti loňskému formátu, který přinesl pouze jeden hrací den, je tentokráte pro větší zájem turnaj rozdělen mezi úterý a středu. „Zajímavá změna. Ukáže se síla jednotlivých týmů, bude potřeba rozložit síly jak na hřišti, tak v hospodě,“ domnívá se Janoušek. Poslední volné místo pro tým opozdilců se skrývá v úterní skupině B. Ta vykopne ve 13:30. Ale pozor – v tento den výuka normálně probíhá, volno je až ve středu. Všechny potřebné informace k registraci týmu naleznete na tomto odkazu, startovné činí 700 Kč na mužstvo. „Turnaj přináší emoce, zvraty, překvapení. Každý, kdo má rád fotbal, si akci užije,“ dodává Janoušek.

Co se samotného průběhu jednotlivých zápasů týče, hraje se dle mírně upravených pravidel Jarov ligy, které naleznete zde. Skupinové duely se budou hrát na 1×12 minut, vyřazovací fáze, která začne ve středu krátce po obědě, pak přinese dva osmiminutové poločasy. Pro hráče bude navíc připraveno občerstvení (zřejmě včetně piva) obstarané organizátorem Jiřím Kotábem. Mančafty, které se umístí na stupních vítězů, pak pochopitelně obdrží medaile a poháry, přičemž celkový vítěz si navíc ještě vyslouží poukaz na bowling pro celé mužstvo.

Pokud tedy chcete okusit atmosféru a emoce turnaje v kopané, neváhejte a přihlaste se. Slovy průměrného internetového scammera: „Běží vám čas, registrujte se co nejrychleji a klikněte na tento link, než bude pozdě.“

Foto: CTVS VŠE

Mohlo by vás zajímat: