Na křest prvního CD Other Way dorazily davy

30. 11. 2015 | | Studentský život Other Way koncert

V pátek zažila studentská kapela Other Way velký večer – a její fanoušci tím tuplem. V Music City Clubu její členové pokřtili své první CD, kterému dali název Cracore. Během tohoto slavnostního večera kluci zahráli své hity z něj, i písničky, které jsme v jejich podání ještě neslyšeli.

Na vstupenky na páteční akci natěšení fanoušci čekali ve frontě, která vedla až ven. A nebyla to chyba organizace. Těch, co chtěli podpořit Other Way, bylo prostě moc. A ono není divu. Koncert začal po osmé hodině vystoupením sólového hudebníka, který si říká Howling Eve.

Ten svým hlubokým hlasem a energickou hrou na akustickou kytaru předvedl známé písně třeba od Nirvany nebo Eurythmics. Na příjemné rozehřátí a zpestření času, než si všichni mohli koupit svou vstupenku, případně i placku, plakát nebo nové CD, to byla rozhodně dobrá volba.

Poté přišla na podium v Music City větší formace. Pětičlenná kapela nazvaná HighLights zahrála několik písniček, které zaujaly hlavně ty, co mají rádi Tomáše Kluse. I když nejsem jednou z nich, musím říct, že popové až „sladké“ písničky HighLights zvládli slušně. Nejlepší na nich byly harmonie zpěváka a houslistky-zpěvačky a také hra na housle, i když jí mohlo být více.

To už ale byl čas začít to, kvůli čemu do klubu většina přítomných přišla. Other Way, pětičlenná rocková kapela začala své vystoupení. Po prvních písničkách na rozehřátí se kluci pustili do kompletního přehrání nového alba. Pět písniček, které na Cracore najdeme, mají Other Way perfektně zmáknuté. Kromě nich však zahráli i písničky, které si pro tento velký večer připravili poprvé. Diváci si tak mohli třeba poslechnout a zatancovat na známý hit kapely Imagine Dragons Radioactive. A došlo samozřejmě i na samotný křest šampaňským.

Mezi vystoupením se o program staral Martin Rey, který se publika ptal na různé otázky a fanoušci tak mohli vyhrát placku Other Way. Celý večer byl vydařený s výjimkou chvil, kdy se člověk potřeboval napít – jediný bar s jedinou pípou tolik žíznivých lidí nezvládal uspokojit. CD se všechna prodala a kdo jej nemá, může si je objednat nebo pustit ze stránek kapely.

Foto: autorka

Čtěte také:

Soutěž o lístky na ples VŠE i na večeři v Ambiente

Rapcitace dorazila do Prahy

Policie a studenti stojí na jedné straně, zaznělo na předávání Opletalovy ceny

Mohlo by vás zajímat: