Nalaďte se na květinový ples a soutěžte s iListem

23. 11. 2015 | | Studentský život Ples VŠE 3.12.2014

Ples VŠE proběhne v pražské Lucerně   2. prosince, začít má v 19 hodin. Zatímco loni účastníci přicházeli v škraboškách, letos se ozdobí květinou. Během večera vystoupí mistr světa ve footbagu, finalisté VŠE hledá Talent a zazní tu song VŠE.

iList si spolu s pořadateli za podpory rektorátu VŠE připravil soutěž. Vyfoť se s naším výtiskem v květinovém stylu a pošli do 25. listopadu fotografii na redakce@ilist.cz . Fotografie poté budou umístěny na našem Facebooku. Tři z nich, které budou mít nejvíc like, vyhrají večeři v Ambiante, ochutnávku vín a skákací boty.

Každá fakulta má svojí barvu

Pořadatelé jako téma letošního plesu VŠE zvolili květiny. Každá fakulta má svou barvu: Fakulta financí a účetnictví fialovou, Fakulta mezinárodních vztahů oranžovou, Fakulta podnikohospodářská tmavě modrou. Studenti Fakulty informatiky a statistiky mohou zvolit mezi šedou a bílou. Národohospodáři se ozdobí světle modrou květinou a Fakulta managementu růžovou.

Keywords: akce;Ples;rektor;studenti;¨kola;Talent;u?itelé;vedení;V¦E

Během večera vystoupí mistr světa ve footbagu Jan Weber, v Music baru zazpívají Other Way. Ti o půlnoci představí song VŠE. „Rozhodli jsme se, že napíšeme takovou diskárnu, ačkoli to není náš běžný styl, aby to mělo co největší party potenciál. Inspirací nám tedy byly skladby, které slýcháváme v rádiu,“ říká člen kapely a jeden z autorů songu Jan Knettig. „Řekl bych, že vizuální představa je zhruba tak mega beach party někde v Kalifornii, kde to jede totálně naplno,“ dodává. Píseň již někteří slyšeli na vystoupení VŠE hledá Talent.

Foto: Filip Kubus

Jako každý rok, i letos bude vyhlášen vítěz soutěže VŠE hledá Talent. O finanční odměnu budou bojovat zpěváci, tanečníci i kouzelník.

Vstupenky na Ples VŠE budou v prodeji ve čtvrtek u okénka u menzy od 9.00 do 16.30.

ČTĚTE TAKÉ

Kde se dá koupit to pivový kafe?

Čínský semestr byl tím nejzajímavějším za mé studium na VŠE

Michal Malátný: Časem jsem pochopil, že je umění vědět, kdy co hrát

Mohlo by vás zajímat: