(Ne)koupit a neprohloupit? Na jakých základech stojí ekonomický vzestup Brazílie? I to se dozvíte tento týden

4. 4. 2016 | | Studentský život, Zprávy ze školy diplomka

I tento týden se na VŠE koná spousta zajímavých akcí. Například se dozvíte, jak okouzlit na HR oddělení svým životopisem  nebo jak zahájit své podnikání.

Pondělí 4.4.

V Likešově aule od 12.45 vystoupí v diskusi na téma  „Prohlubování vnitřní trhu EU: Benefity pro podnikání“ náměstkyně ministra pro obchod a inovace Velké Británie baronka Lucy Neville-Rolfe. Účast je nutné potvrdit zde.

Cash flow club připravil akci pod názvem „Investujte do nemovitostí“, večerem provede Nela Kubasová, profesionálka v oblasti investic do nemovitostí. Přednáška se uskuteční od 19.30Likešově aule. Je nezbytné se zaregistrovat s předstihem.

Úterý 5.4.

Zajímá vás Brazílie? Kladete si otázky typu: Na jakých základech stojí ekonomický vzestup největší latinskoamerické země? Jaké jsou její vyhlídky do budoucna? Odpovědí se dozvíte na přednášce „Brazílie 21.století“, a to přímo od Jeho Excelence George Monteiro Pratavelvyslanec Brazilské federativní republiky. Přednáška začíná v 16.15  v místnosti RB 211.

Zajímáte se o investování? V tom případě se dostavte na další přednášku z cyklu Investiční večery pod názvem  „Reality v době (ab)normálu: (Ne)koupit a neprohloupit?“, kterou připravil Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti  (SKOK). Akce začíná v 17.00RB 435.

Přemýšlíte o tom, že rozjedete svůj vlastní business? Chcete se ovšem s někým poradit? V tom případě se dostavte na další událost organizovanou SKOKem . „Příběhy českých úspěšných firem“ si můžete vyslechnout v RB 212 od 18.00.

Institut energetické ekonomie Fakulty financí a účetnictví zve na přednášku „Predikce vývoje spotřeby elektřiny v ČR“. Hostem akce je Stanislav Trávníček z Ernst & Young. V rámci přednášky se bude řešit problematika budoucí spotřeby elektřiny v České republice. Zájemci se mohou dostavit do RB 21018.00.

Středa 6.4.

Nechcete, aby váš životopis skončil v koši?V tom případě se dostavte do SB 23718.00 na  workshop „Jak na kvalitní životopis“. Účastnící si budou moc vytvořit jedinečný životopis, který zaujme a zajistí pozvání na pohovor. Kapacita je ovšem omezená. Registrujte se zde.

Klub investorů si přichystal v pořadí již sedmou investiční konferenci. Kromě klasických přednášek se můžete těšit i na workshopy, na které byli pozváni experti z Patrie. Z důvodu omezené kapacity je potřeba se zaregistrovat. Přednostní právo mají žadatelé s VIP členstvím, o které lze zažádat zde.

Harmonogram konference:

1. Workshop- od 16:15

 Branislav SotákKauza Volkswagen a dopady na akcie společnosti

2. Workshop – od 18:00

Petr Báča – Analýza trhu s ropou

1. Přednáška- od 18:00

 Pavol Krúpa – Aktivistické investování: Jak využít miliardovou příležitost (RB 101)

2. Přednáška- od 19:30

Michael Poplar Rostock – Jak vybudovat úspěšný business (RB 101)

Čtvrtek 7.4.

Jaký vliv má soukromý sektor na urbanismus a územní plán? O tom budou na stejnojmenné konferenci debatovat Radek Špicar, Pavel Streblov (Penta), Tomáš Velemínský (Erste Group Immorent) a další. Akci pořádá Klubu investorů v RB101 od 18:00. Organizároři slibují hluboky vhled do problematiky a silnou panelovou diskuzi.

Harmonogram konference:
18.00 Úvod do problematiky- vystoupí :
Zdenka Klapalová, MRICS- Prezidentka Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí


18.30 Panelová diskuze – vystoupí :
Ondřej Boháč- Zástupce ředitele, IPR Praha
Pavel Machar- Partner, Jestico & Whiles
Radek Špicar- Viceprezident Svazu průmyslu a obchodu
Tomáš Velemínský- Ředitel a jednatel, Erste Group Immorent ČR
moderuje : Marcel Kolesár, MRICS- Ředitel, Colliers

Neděle 10.4.

Na poslední den v týdnu si pro vás přichystal divadelní soubor při VŠE Comica Economica muzikálové vystoupení, které začíná v 18.00 v divadle Semafor.

ČTĚTE TAKÉ:

Mohlo by vás zajímat: