Netušíte, kam dřív skočit? Stáhněte si manuál pro prváky v PDF

31. 8. 2015 | | Prvácké číslo 7022-400

Nastupujete do prváku a zkratky ISIS, ECTS byste zařadili spíše do učebnic cizího jazyka? Tak to je naše speciální číslo pro prváky nejlepší volbou, jak nejen těmto zkratkám přijít na kloub.

Milá prvačko, milý prváku, vítej na Vysoké škole ekonomické. Univerzitě, která patří mezi nejlepší ve střední a východní Evropě. Místě, které tě nejlépe připraví do budoucího profesního života. Ve studentském životě plného poznávání nových spolužáků, kamarádů, party a chodbovic. V životním období, kdy máš možnost si vyzkoušet cokoliv, co tě napadne.

Jste noví na ekonomce? Stáhněte si náš prvácký speciál!

Ekonomka se pyšní tím, že na ni působí přes padesát studentských spolků. Každý si najde snadno ten, který ho zajímá nejvíce. Naše organizace se jmenujeme Studentský list a každých pět týdnů vydává časopis iList, který zájemce informuje o novinkách, které se na VŠE staly.

Přinášíme rozhovory s úspěšnými studenty, absolventy, ale i s učiteli ekonomky. První číslo vychází 29. září a můžeš si ho zakoupit na Jižním Městě u vrátnice od našich redaktorů nebo online na Publeru. Pokud tě baví psát, fotit, malovat, chceš se naučit, jak v praxi funguje marketing, propagace nebo distribuce, neváhej a přidej se k nám. Není nic snazšího než nám napsat na mail: redakce@ilist.cz.

Scházíme se každé pondělí večer. Vydání, které si můžeš stáhnout na odkazu v boxu, je speciální. Sepsali jsme ho pouze pro vás, prváky. Doufáme, že články, které jsme pro tebe připravili, ti pomohou v prvních dnech studia na ekonomce. Na dalších stránkách se dozvíš, jak máš pracovat s kredity, jak si sestavit rozvrh, kdo je rektor nebo proč musíš absolvovat tělocvik. Taky ti poradíme, kde je menza nebo kam zajít k doktorovi. Prostě se dočteš o všem, co potřebuješ o ekonomce a studentském životě vědět.

Protože informací potřebuješ mnohem víc, než kolik jich najdeš na následujících stránkách, na našem webu www.ilist.cz najdeš podrobnosti z dalších oblastí. Každý den vydáváme články, které tě budou informovat o dění na celé univerzitě i mimo ni. Pokud nás chceš sledovat na Facebooku, najdeš nás pod heslem Studentský list. Přeji ti, abys do studia na ekonomce vstoupil/a pravou nohou a díky ní zažil/a nezapomenutelné chvíle. Vždyť studentská léta jsou přece ta nejkrásnější! Hodně štěstí!

Veronika Ptáčková, šéfredaktorka

Jste noví na ekonomce? Stáhněte si náš prvácký speciál!

ČTĚTE TAKÉ:

Mohlo by vás zajímat: