Nová vedlejší specializace na FMV: 2CG Compliance, Risk, and Governance

30. 5. 2022 | | Studentský život, Vedlejšky Studium nové vedlejší specializace

Od začátku června se mohou studenti magisterského stupně studia zapisovat do vedlejších specializací – letos mohou zájemci vybírat z nabídky rozšířené o vedlejší specializaci Fakulty mezinárodních vztahů (FMV) s názvem 2CG Compliance, Risk, and Governance.

2CG z Katedry podnikového a evropského práva (KPEP), poprvé otevřená v zimním semestru 2022/2023 je kompletně vyučována v angličtině. Vyučujícími jsou Lucie Andreisová, Jan Klouda a Daniel Houska.

Tato vedlejší specializace je „dvousemestrální“, tzn. některé kurzy jsou vyučované pouze v zimním, některé v letním semestru. Všech pět předmětů vedlejší specializace je povinných a student celkem získá 30 kreditů.

2CG odráží poptávku podnikatelů po odbornících kvalifikovaných v oblasti dodržování předpisů a etiky, řízení rizik a udržitelnosti. Uchazečem se může stát jakýkoli student magisterského programu, nebo studenti na výměnném programu Erasmus+, kteří si chtějí osvojit vedení v oblasti dodržování předpisů, řízení rizik a krize. Absolventi jsou pak připraveni na krizové situace.

Pro více informací můžete zhlédnout video o vedlejší specializaci nebo webové stránky 2CG.

Foto: Unsplash

Mohlo by vás zajímat: