Noví prorektoři: Doc. Ing. Petr Musílek, Ph.D.

25. 2. 2003 | | Nezařazené

Nový prorektor pro studijní a pedagogickou činnost. V roce 1988 absolvoval Národohospodářskou fakultu VŠE v oboru finance. Poté působí na VŠE jako odborný asistent, od roku 1998 jako docent na katedře bankovnictví a pojišťovnictví. V posledních třech letech zastával funkci proděkana pro vědu na Fakultě financí a účetnictví.

Nový prorektor pro studijní a pedagogickou činnost. V roce 1988 absolvoval Národohospodářskou fakultu VŠE v oboru finance. Poté působí na VŠE jako odborný asistent, od roku 1998 jako docent na katedře bankovnictví a pojišťovnictví. Specializuje se na investiční bankovnictví a trhy cenných papírů. Absolvoval řadu zahraničních stáží. V posledních třech letech zastával funkci proděkana pro vědu na Fakultě financí a účetnictví.

„Studijní programy je nutné koncipovat tak, aby umožnily studentům soustředit se každý semestr na 3-4 klíčové předměty, které však budou studovat velmi podrobně a precizně. Zkouškové období je nezbytné prodloužit tak, aby umožnilo studentům důkladnější přípravu na jednotlivé zkoušky.“

Mohlo by vás zajímat: