Čoskoro odstartuje soutěž VŠE Campus Playground

28. 9. 2017 | | Studentský život Red Bull Can You Make It

Už za týden a pár dní začne soutěž, díky které prváci nebudou muset více tápat v bludišti jménem Vysoká škola ekonomická. VŠE Campus Playground pomůže odhalit všechna zákoutí naší školy a naučí se zorientovat na místech, které se pro účastníky stanou domovem v nadcházejících letech.

Soutěž je dobrovolná aktivita, které se může zúčastnit každý prvák, který se v mraveništi ekonomky právě ocitl. Uskuteční se čtvrtý týden semestru, začíná se tedy už v pondělí 9. října. Hra je určená pro trojčlenné týmy, které mají tři dny na to, aby splnily několik úkolů na nejdůležitějších místech naší vysoké školy. Cílem organizátorů není jen poznat nové prostředí VŠE, ale také navázání nových přátelství, pobavit se a získání nezapomenutelných zážitků. Doufají také, že noví studenti zjistí, že škola není jen lavice a čtyři stěny učebny.

Na každý tým čeká během 72 hodin dvacet úkolů. Jednotlivými částmi bude soupeře provázet kniha, který každý tým dostane na začátku. Rozhodující je samozřejmě rychlost, ale i originalita. Po splnění úloh čeká na účastníky odměna v podobě bílo-modrých energetických nápojů.

Uzávěrka přihlášek je v neděli 1. října. Více informací a přihlášku najdete zde.

Mohlo by vás zajímat: