Poslední místa na lyžařské kurzy

29. 11. 2005 | | Sport

Chcete-li alespoň část letošní zimy strávit na horách, školní kurzy jsou určitě vhodnou variantou. Díky ceně, kvalitní výuce, ale dobré partě, s kterou budete lyžařský výcvik trávit. Zápis pro ty, kteří touží zároveň se zimními radovánkami sfouknout i jeden zápočet z tělocviku, už proběhl.

Chcete-li alespoň část letošní zimy strávit na horách, školní kurzy jsou určitě vhodnou variantou. Díky ceně, kvalitní výuce, ale dobré partě, s kterou budete lyžařský výcvik trávit.

Zápis pro ty, kteří touží zároveň se zimními radovánkami sfouknout i jeden zápočet z tělocviku, už proběhl. Až do 9. prosince ale mohou doplnit kapacity zájemci, kteří v tomto semestru nenavštěvují žádnou hodinu sportu na VŠE. Přihlásit se můžete u vedoucího kurzu, který si vyberete. Nevlastníte-li vlastní lyžařskou výstroj, zapůjčí vám CTVS na týden za 140 korun celý komplet. V letošní sezóně byly téměř všechny kurzy naplánovány jako kombinované, což znamená, že se nevyhnete běžkám. Důvodem je zdražení vleků, a současně snaha o zachování nižší ceny. Na většinu kurzů si ale můžete vzít snowboard.

Podrobnosti a seznam kurzů najdete na stránkách CTVShttp://www.vse.cz/ctvs, aktuální informace o obsazenosti kurzů pak na nástěnkách centra.

Mohlo by vás zajímat: