Poslední zasedání senátu, food fest a narozeniny geparďat nabídne druhý zkouškový týden

20. 5. 2018 | | Studentský život Pražský hrad

Máme před námi druhý týden zkouškového období a všichni jsme zavalení učením. Pokud však zatoužíte po odpočinku, zamiřte třeba na Food festival na Černý Most nebo na výstavu Harley-Davidson. Určitě vás zaujme také Noc kostelů, asijský den nebo první narozeniny geparďat v pražské ZOO. O dalších zajímavých akcích se dočtete na následujících řádcích.

Pondělí 21.5.

Spolu s koncem akademického roku se blíží poslední zasedání akademického senátu. Proběhne v zasedací místnosti NB 169 od 13:00. Chybět samozřejmě nebude online přenos na našem webu.

Cesta úspěšných vás zve na přednášku Hany Ondruškové s názvem Jak na kritiku“. Pokud vás zajímá, jak správně a efektivně kritizovat, přijďte do Likešově auly od 19:30.

Úterý 22.5.

V zasedací místnosti NB 169 proběhne první zasedání nově jmenované Vědecké rady Vysoké školy ekonomické. Zasedání začne v 10:00.

Středa 23.5.

Pokud máte rádi krále cest na dvou kolech, nenechte si ujít výstavu při příležitosti devadesátýho výročí Harley-Davidson Praha clubNárodním technickém muzeu. Výstava potrvá do 8. července.

Čtvrtek 24.5.

Na náměstí Jiřího z Poděbrad se bude v průběhu celého dne konat tradiční veletrh s názvem „Asie blízká a vzdálená“. Představí se vám krajiny jako Vietnam, Indonézie, Indie, Mongolsko a mnoho dalších. Těšit se můžete na ukázka gastronomie, kultury, workshopy a mongolskou jurtu.

Pátek 25.5.

Studentský klub projektového řízení vás zve na konferenci PMcon, která se bude konat v areálu České zemědělské univerzity. Čekají vás odpovědi na otázky, jak se při řízení projektů popasovat s výzvami globálního a virtuálního prostředí a jak pracovat s nastupující generací odchovanou na počítači. Začátek akce je v 9:00.

Po roce je tady opět Noc kostelů. Po celé republice můžete navštívit více než 1473 kostelů, ve kterých na vás čeká 6 682 programů. Nenechte si ujít možnost navštívit všechna zákoutí českých svatostánků.

Sobota 26.5.

pražské ZOO bude velký den, místní geparďata budou oslavovat jeden rok. Narozeninová oslava se bude konat v rámci Dne Afriky. Čeká vás také doprovodní program a mnoho workshopů.

Neděle 27.5.

Na střeše Centra Černý Most se bude konat „Food festival na Čerňáku“. K dispozici budou klasiky jako burgery a steaky, ale i množství gurmánských specialit. Chybět nebude ani doprovodní program plný soutěží. Akce začne v 10:00.

 

 

Mohlo by vás zajímat: