Pražská muzejní noc a filmové večery. Týdenní přehled akcí

3. 6. 2018 | | Studentský život 2017-03-20T21-23-23.990Z-Cooltura

Léto je oficialně tady a spolu s ním také oblíbená letní kina. Pokud však neholdujete sledování filmů pod širým nebem, můžete navštívit studentský filmový festival Multifest nebo filmový večer o útěku do Maroka. Na své si přijdou i cestovatelé a fanoušci lowcostu. Dozvíte se také, jak získat prezentační schopnosti kouzelníka, jak vypadá právo v Evropské unii a v závěru týdne se vám na jednu noc otevřou zdarma pražská muzea.

Pondělí 4. června

Chcete zlepšit své komunikační a prezentační dovednosti? Inspirujte se kouzelníky a přijďte na přednášku Magie, Manipulace, Komunikace aneb Získej nefér výhodu, jakou mají kouzelníci organizovanou spolkem Cesta úspěšných. Konat se bude v místnosti NB C od 19:30.

Pokud vás lákají exotické krajiny a toužíte uniknout ze stereotypu, přijďte se inspirovat na promítání studentského filmu o cestě do Maroka s názvem Útěk“. Promítaní se bude konat od 20:00Kavárně dobrodruha na Seifertově ulici.

Úterý 5. června

Máte v hlavě podnikatelský nápad a nevíte, jak ho zrealizovat? Přijďte ho představit na Open House univerzitního akcelerátoru xPORT. Na účast je potřebná registrace.

Studenti oboru „Multimédia v ekonomické praxi“ vás zvou na devátý ročník studentského filmového festivalu Multifest, na kterém uvidíte to nejlepší z jejich tvorby. Konat se bude od 15:00 v prostorách Staré čistírny v Papírenské ulici v Praze 6.

Pokud patříte mezi opravdové dobrodruhy, nepropásněte vyprávění LowCost race: přes nejšílenější výzvy k sebepoznání“. Zjistíte, že i bez peněz můžete letět letadlem nebo zažít luxusní večeři. Začíná se ve 20:00 Kavárně dobrodruha.

Středa 6. června

Milovníci hororů se můžou těšit na promítání filmu Tov letním kině před klubem Cross. Promítá se od 21:30.

Čtvrtek 7. června

kongresovém centru na Masarykové koleji se budou konat Pražské dny evropského práva“. Akce potrvá až do pátku 8. června. Během dvou dnů se vám představí odborníci na evropské právo z mnoha zemí unie.

Sobota 9. června

Máte rádi muzea? Pokud ano, nenechte si ujít Pražskou muzejní noc 2018“. Představí se vám 50 různých divadel a galerií, které otevřou návštěvníkům zdarma své brány na celou noc. Jako vždy budou návštěvníky mezi muzey převážet speciální autobusové linky. Celá akce se bude konat od 19:00 do jedné hodiny ráno.

Foto: archiv iListu

Mohlo by vás zajímat: