Přidej se k nám do marketingového týmu!

15. 10. 2019 | | Kariéra, Studentský život kariera v ilistu

Práce ve studentské organizaci může být vhodným začátkem cesty k vysněnému povolání. My teď nabízíme příležitost těm z vás, které zajímá oblast PR a Marketingu. iList je spolek studentů, který vytváří noviny na VŠE zaměřené na studentský život, studium na ekonomce, kulturu, sport, kariéru atd. Dvakrát za semetr vydáváme tištěné číslo a k tomu pravidelně píšeme zprávy na náš web.

Co se od tebe očekává?

Zkušenost v oboru je samozřejmě výhodou, nicméně žádnou dřívější praxi v Marketingu nevyžadujeme, pozice je vhodná i pro prváky. Hledáme zodpovědného člověka, který má chuť se učit novým věcem, je komunikativní, kreativní, ovládá gramatiku a je ochotný věnovat několik hodin týdně práci ve studentské organizaci. Tato práce je dobrovolná a neplacená, nicméně důvodů, proč je výhodné být aktivní ve studentském spolku, je hodně. Všechny se je dočteš níže.

Co budeš dělat?

Hlavní náplní práce je propagace spolku a našich aktivit. To zahrnuje správu sociálních sítí, vytváření off-line propagace, vymýšlení prezentace spolku na různých akcích, komunikaci s PR VŠE a dalšími spolky atd. Kromě této práce se budeš podílet běžném chodu redakce, což znamená účastnit se akcí jako je VŠEFEST, Šance, Majáles a prezentovat iList na našem stánku, prodejů nových čísel 2x za semestr, pravidelných schůzek redakce (každé úterý v 19:30) a teambuildingů v hospodě, na bowlingu či v přírodě. Zdá se ti, že je toho moc a nebudeš všechno stíhat? Neboj se. Každý investuje tolik času, kolik může. Nemusíš se účastnit všech akcí, od toho je nás ve spolku více a střídáme se, spolupráce je klíčem k úspěchu.

Víkend na Šumavě

Co ti práce v iListu dá?

Kromě toho, že se naučíš novým věcem a získáš zkušenost v oboru do životopisu, staneš se součástí skvělé party lidí, se kterými je studium rozhodně snazší a příjemnější. Dostaneš se k zajímavým příležitostem a na různé akce (zadarmo), Majáles a Ples VŠE může být příkladem, a taky blíže nahlédneš do fungování školy. K dispozici ti bude prostor naší redakce ve Staré budově, kde si můžeš během dne odpočinout a načerpat energii třeba hrnkem kafe.

Zaujala tě naše nabídka? Napiš nám na redakce@ilist.cz, proč by ses chtěl(a) přidat. Na stejný mail se můžeš obrátit, i pokud tě jen zajímá více informací. Budeme se na tebe těšit!

Mohlo by vás zajímat: