Putovní pohár Jarova

25. 4. 2005 | | Nezařazené

První ročník sportovně-společenské akce Putovní pohár Jarova se bude konat v pátek 29. dubna na hřišti u jarovské menzy. Soutěžit se bude v basketbalu mužů, volejbalu žen a tříkilometrovém běhu. Tyto disciplíny doplní i soutěže pro veřejnost, např. běh s přítelkyní na zádech. Kromě poháru, medailí a diplomů čekají na vítěze i věcné ceny.

První ročník sportovně-společenské akce Putovní pohár Jarova se bude konat v pátek 29. dubna na hřišti u jarovské menzy. Soutěžit se bude v basketbalu mužů, volejbalu žen a tříkilometrovém běhu. Tyto disciplíny doplní i soutěže pro veřejnost, např. běh s přítelkyní na zádech.

Kromě poháru, medailí a diplomů čekají na vítěze i věcné ceny. Ty věnovali například Palace Cinemas, pizzeria Colloseum či Distinct, s. r. o. Pro soutěžící i veřejnost bude zajištěno občerstvení, chystá se i grilování.

Akci pořádají sami studenti za podpory vedoucí kolejí Jarov I. Miroslavy Tiché a kolejní rady. Další informace a přihlášky do turnajů naleznete na stránkách http://jarov1.vse.cz.

Putovní pohár Jarova

Jardův pohár

Sportovci i nesportovci slyšte, slyšte!!

Já Jarda 1. zahajuji tradici putovního poháru v disciplíně volejbalové pro ženy i dívky a též disciplíně basketbalové pro mladé jinochy. Souboje o čest i holý život vypuknou 29. dne měsíce dubna o desáté hodině na hřišti Jardově.

Tímto vyzývám odvážné jedince by se přihlásili k aktivnímu soupeření v týmech šestičlenných na adrese rady kolejní. I odvážní dlouhonozí jednotlivci dostanou příležitost během tříkilometrovým od slavného to vojevůdce Žižky až k hřišti Jardově. Večerním a nočním programem budou netradiční disciplíny jakož to překvapení a živá hudba.

A jaké by to bylo klání bez báječného a zapáleného publika, kterému budou sloužit stánky občerstvovací.

Těším se na vaši hojnou účast,
Váš Jarov I, řečený Jarda

Více informací a registrace soutěžících na http://jarov1.vse.cz

Mohlo by vás zajímat: