Rádi cestujete a nemáte moc peněz? Letenky koupíte i za pár set

31. 5. 2017 | | Cestování, PR články 13063389_1101534636572527_3228892957491973303_o

Levnocestovani.cz je jeden z největších českých portálů o cestování. O tom svědčí i fakt, že například na sociální síti Facebook má desítky tisíc sledovatelů. Specializuje se na nákup levných letenek, charterových letů nebo turistických pobytů v zahraničí. To vše za ceny, kterým se často nedá odolat.

Stránka pravidelně přináší slušnou dávku levnocestovatelských akcí, navede vás kde a jak letenku koupit, poradí, kde se ubytovat a pokud již obojí zmíněné máte, otevřít můžete turistické průvodce, kde jsou často rady k nezaplacení.

Jak cestovat s levnocestovani.cz?

Na výběr máte z několika možností. Levnocestování.cz nabízí buď koupi letenek plus nabídku vhodných hotelů v dané destinaci, nebo koupi charterových letenek s pobytem přes cestovní kancelář, případně koupi samotných letenek.

Levné letenky + ubytování

U této varianty je vždy nabízena super levná letenka a doporučené ubytování v destinaci. Ubytování je buď ověřené osobně, nebo má velmi kladné hodnocení na tripadvisor.com. Jsou zde také tipy, jak danou lokalitu procestovat či zda se vyplatí půjčit auto. U článků vždy naleznete odkazy ke koupi letenek, rezervaci ubytování nebo třeba návod pro individuální turistiku, pokud jste cestovatelský začátečník. K užitku mohou být i odkazy na AirBnb, které zajišťuje jedno z nejlevnějších ubytování u soukromníků, půjčovny aut nebo cestovní pojištění, které je dobré vždy před cestou sjednat. V nabídce najdete jak prodložené víkendy, tak několikatýdenní pobyty.

Last Minute pobyty

Jedná se o charterové lety, což jsou lety často objednané cestovní agenturou. V případě, že je společnost neprodá, letenky se dají koupit za velmi zajímavé ceny. Těchto nabídek využijí především cestovatelé, kteří nemají příliš zkušeností nebo nechtějí mít starosti se zařizováním hotelu či cesty z letiště. Zajištěn máte transfer z letiště na hotel a zpět, služby delegáta a často i různé animační programy pro děti.

Letenky

Tato položka dělá levnocestovani.cz tak levným. Je to cena letenek. Můžete si vybrat, zda chcete vidět evropské metropole, jako je Paříž, Londýn nebo Řím. Při troše štěstí seženete letenky i pod tři sta korun. Pokud vás lákají dálky, můžete se podívat i za oceán. Za letenky do New Yorku, skvostného Chicaga nebo slunečného Miami zaplatíte často pod 10 000 korun. Odlety jsou obvykle z Prahy, Vídně, Berlína či Wroclawi. Jestliže chcete zažít opravdové dobrodružství a máte již něco procestováno, vsaďte klidně na cestu kolem světa. Že se vám o ní doteď mohlo jen zdát? Nevadí, teď ji už můžete uskutečnit. Za kompletní sadu letenek totiž nezaplatíte ani 30 000 korun.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit k odběru newsletterů, které můžete pravidelně dostávat na váš e-mail. O cestovatelských tipech se tak dozvíte jako první, což vám zajistí možnost vybrat si takový termín cesty, jaký se vám hodí. A možná chybíte ještě lepší ceny.

Mohlo by vás zajímat: