Seminář Financování veřejného sektoru

23. 11. 2004 | | Nezařazené

Ve dnech 4.–5. prosince se uskuteční v Roztokách u Křivoklátu seminář s názvem Financování veřejného sektoru. Pořadateli jsou Centrum pro finance a trhy, Centrum pro sociálně tržní ekonomiku a Mladí konzervativci. Součástí semináře budou tři panelové diskuze, které se budou věnovat problematice strukturálních fondů EU, penzijních fondů v důchodovém systému a partnerství veřejného a soukromého sektoru.

Ve dnech 4.–5. prosince se uskuteční v Roztokách u Křivoklátu seminář s názvem Financování veřejného sektoru. Pořadateli jsou Centrum pro finance a trhy, Centrum pro sociálně tržní ekonomiku a Mladí konzervativci. Součástí semináře budou tři panelové diskuze, které se budou věnovat problematice strukturálních fondů EU, penzijních fondů v důchodovém systému a partnerství veřejného a soukromého sektoru. Vystoupí renomovaní odborníci nejen z praxe, ale i z akademické sféry.

Účastníkům semináře bude za minimální poplatek hrazena strava a nocleh. Zájemci se mohou obracet na e-mail j.velikovsky@ceft.cz. Podrobnosti budou upřesněny v průběhu listopadu.

Mohlo by vás zajímat: