Šestidenní túra nebo workshop výroby ekologických sandálů. Vyberte si akcí tohoto týdne

2. 8. 2020 | | Studentský život top_destinace_4

Červenec je oficiálně za námi, ale letních akcí je tu stále více. Přinášíme vám již známý přehled akcí, kde si nějaký zábavný přídavek do svého týdenního programu najde každý.

Pondělí 3.8

Samotný knižní festival Humbookfest se koná teprve v říjnu, nicméně pořadatelé se rozhodli uspořádat několik autorských čtení a besed na zahřátí. Začínají v pondělí v 18:00 s Pavlem Barešem a následují další čtyři pondělky plné knižní atmosféry.

Úterý 4.8

Pokud máte úterní odpoledne volné, přijďte se zúčastnit akce zvané Deloitte MeetUp, která se tentokrát zabývá problematikou Design thinkingu. Čeká vás kratší přivítání, workshop s přednáškou a na závěr networking s občerstvením. Nezapomeňte se registrovat zde.

Další ze série pravidelných venkovních tréninků probíhá i toto úterý od 18:00 na Praze 11 u Chodovské tvrzi. Registrace ani přihlášení není potřeba.

Středa 5.8

Společnost Passerinvest Group pořádá středeční lekce jógy pro veřejnost zcela zdarma. Do deníčků si poznamenejte: 18:30, park Nové roztyly, s sebou karimatka.

Jedna z možností, jak si procvičit mluvený cizí jazyk a nemuset přitom cestovat, je akce nazývaná BlaBla Language Exchange. Lidé různých národností a kultur se scházejí v kavárně, poznávají se a následně se dělí do skupin po dvou až třech lidech podle toho, kdo kterým jazykem chce mluvit a jde se na to. Dorazte v 19:00 do Coffice Prague. Vstup na akci je volný.

Čtvrtek 6.8

Pro manuálně zdatnější si síť Městských knihoven připravila workshop, kde se naučíte vyrábět barefoot sandály. V DOKu 16 si od 18:00 užijete spoustu zábavy, kreativně se vyřádíte a zároveň si domů odnesete i ekologičtější variantu bot. Cena se bude odvíjet podle použitého materiálu. Akce vyžaduje registraci na stránkách mlp.

Chlap na střídačku, novou českou komedii budou ve čtvrtek promítat v letním kině DDM Prahy 8 po setmění. Vstupné činí 100 korun a je nutné se na film přihlásit.

Pátek 7.8

Za léto by se člověk měl přece i něco nového dozvědět a přiučit, jednou z možností je například účast na intenzivním kurzu koučování. Probíhá od 13 do 16 hodin. Kurz je určen pro všechny, ale nejlépe jej v praxi využijí projektoví manažeři a jiní vedoucí pracovníci.

Sobota 8.8

Sobotní večer si můžete zpestřit živou hudbou a lahodným vínem na Střeleckém ostrově. Přijďte ochutnat různá vína a podpořit tím lokální vinaře, čas máte od poledne až do 22:00.

Nebo se vydejte na komentovanou prohlídku zahrad nedaleko Pražského hradu. Stavte se buď ve 13 nebo 17 hodin.

Neděle 9.8

V neděli začíná šestidenní túra X-Challenge. Výzva spočívá v tom naučit se o sebe postarat v přírodě a vystačit si přitom pouze s obsahem svého batohu a také poznat některá krásná místa za kterými nemusíte daleko putovat. Za šest dní ujdete ve skupinkách 1-3 lidé kolem sta kilometrů. Tak si zabalte to nejpodstatnější a do toho.

Foto: CK Invia

Mohlo by vás zajímat: