Hokejová bitva propukne dnes večer

27. 10. 2015 | | Sport hokej

Aktualizováno 19:55: Omlouváme se, ale z důvodů přetížení sítě v areálu se online přenos odkládá.

Již dnes večer se uskuteční pátý ročník Hokejové bitvy. Od 19:15 se Vysoká škola ekonomická utká v semifinále s Univerzitou Karlovou. Kluci si na „Úkáčko“ věří a nový kapitán reprezentace ekonomky Marek Herna hodlá svůj tým vést až do finále.

Do areálu Tipsport areny (bývalé Sparty) je pro fanoušky umožněn vstup od pěti hodin. Čas mezi zápasy mohou strávit v zónách jednotlivých univerzit. U stánku ekonomky se těšte na fanouškovské předměty zdarma, smilebox a maskota.

První zápas České zemědělské univerzity a Českého vysokého učení technického začne v 17:45. Každý zápas potrvá dvakrát patnáct minut.

Novinkou letošního ročníku jsou dvě speciální akce. Se vstupenkou z hokejové bitvy účastníci získají slevu na následující domácí zápas HC Sparta Praha, která v hokejové Lize mistrů hostuje Kärpät Oulu. Cestou domů z bitvy pak majitelé vstupenek mohou využít taxislužbu ÜBER. Při zadání promokódu HOKEJ2015 získají slevu 300 korun na první jízdu. Sleva platí do 1. 11. 2015.

Soupiska VŠE: Lejsek/Uhlík – Pelc(A), Herna(C), Kohút, Urban, Fridrich, Kubín, Burian – Hyršl, Klíma (A), Němec – Hynek, Fousek, Záhora – Kadeřábek, Váňa, Hroboň – Nebeský, Prokeš, Holeksa

Realizační tým: Tomáš Hlaváč (trenér), Petr Pachovský (trenér brankářů), Lukáš Žilík (kustod)

Mohlo by vás zajímat: