Smích i investice. To vás čeká první týden semestru

15. 2. 2016 | | Studentský život, Zprávy ze školy Prednáška- novela zákona o úèetnictví

Hned první dny nového semestru se určitě nudit nebudete. Nabídka přednášek a kulturních akcí je totiž velmi bohatá. Začít můžete hned v pondělí.

Pondělí

Studentský projekt Cesta Úspěšných přichystal Jógu smíchu s Petrem Fridrichem. Jestli se tedy chcete uvolnit a pořádně se zasmát, zaskočte v 19.30 do Vencovského auly.

Kino Lucerna vám až do 21.2.2016 nabízí festival Severská filmová zima.

Úterý

Na akci Cesty Úspěšných se můžete zajít podívat i v úterý. Od 19.30 na vás ve Vencovského aule čeká Hana Ondrušková, která vás naučí, jak vystupovat na veřejnosti a jak se zbavit trémy.Hana Ondrušková

Vydat se můžete také do Světozoru na festival španělských filmů La Película.

Středa

Od 19.45  se na vás v SB 211 těší spolek AIESEC, přijďte se zeptat  na vše, co vás zajímá, na infoschůzku.

Zajímáte-li se o svět financí, nenechte si ujít přednášku Klubu investorů od 19.45 v RB 209. Pozvání přijali Michal Zálešák a Radek Janků, kteří budou hovořit na téma Investiční příležitosti ve venture capital 2016.

Tipy na víkend

Nechcete-li o víkendu sedět doma, možná vám přijde vhod několik tipů na výstavy.

Náprstkovo muzeum v Praze přichystalo výstavu Afghánistán, zachráněné poklady buddhismu. Jako bonus vás pustí i do čtvrtého patra, kde je instalace o Austrálii a Oceánii.

Propásnout nesmíte ani fascinující výstava Titanik, která vás seznámí s osudem nejznámější zaoceánské lodě. Mezi exponáty jsou části vybavení lodě, dobový nábytek, originální porcelán a celá řada osobních předmětů pasažérů.

ČTĚTE TAKÉ:

Mohlo by vás zajímat: