Soutěž: Vyhraj vstupenky na Gaudeamus Alkotour

23. 10. 2017 | | Studentský život Gaudeamus Alkotour 2016

V úterý v Křižíkově pavilonu na Výstavišti Holešovice proběhne osmý ročník studentské akce Gaudeamus Alkotour. V průběhu večera vystoupí Majk Spirit nebo DJ Wich. Studenti zaplatí za vstupenku 140 korun v předprodeji, 199 korun pak na místě. S iListem ale můžete soutěžit o 2×2 vstupenky.

Každoročního drinking battle se zúčastní šest vysokých škol: České vysoké učení technické, Česká zemědělská univerzita, Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická, Vysoká škola chemicko-technologická a Policejní akademie České republiky. V minulosti na soutěž přišlo okolo tři tisíc studentů a organizátoři stejnou, případně vyšší účast očekávají také letos. Na místě bude připravena festivalová stage, LED obrazovky, tanečnice, ale také velké množství barů a píp. Venku studenti mohou navštívit pivobus nebo Jack Daniel’s stage.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Student za každé pivo získá žeton. Ten poté vhodí do otvoru v hlasovací bedně, která označuje jeho vysokou školu. Tím jí přidá bod. Výsledky jsou zveřejňovány průběžně na LED obrazovkách a každou hodinu aktuální stav oznámí také moderátor.

Majk Spirit, Wich, Roxtar a další Tě zvou na Gaudeamus Alkotou…

Co myslíte, připojí se Majk Spirit k Matrixu? 😂 #tohlebudevelky☛ Potvrď účast: http://tinyurl.com/JduNaGaudeamusPraha

Zveřejnil(a) Gaudeamus Alkotour dne 5. říjen 2017

Line up akce:

20:00 START, DJ Diplomatiq
22:00 DJ Wich
23:00 DJ Roxtar
00:00 Majk Spirit
01:00 DJ Roxtar
02:00 Vyhlášení výsledků, DJ Mogambe
05:00 Konec

Pokud chcete získat 2×2 vstupenky na akci pošli nám správnou odpověď na otázku: Která vysoká škola v loňském roce vyhrála Gaudeamus Alkotour? Odpovědi posílejte do úterý 24. října do 12:00 na soutez@ilist.cz

Více informací zájemci naleznout na Facebookové události.

Foto: archiv Gaudeamus Alkotour

Mohlo by vás zajímat: