Splň si sen s CoolHunters za 100 000 Kč!

25. 8. 2017 | | Studentský život CoolHunters_112

CoolHunters je talentová soutěž, která už druhým rokem vyhledává talenty napříč uměním, tancem, muzikou a freestylem. Naším cílem je inspirovat a nechat se inspirovat. Odvaha, kreativita, originalita  a vytrvalost se pro nás stávají hodnotícími kritériy.

Minulý ročník se nám podařilo ocenit talenty jako je Kristýna Antošová, nadaná light-painting umělkyně, která si díky výhře pořídila profi techniku a mohla tak svou vášeň naplno rozvíjet. Pavel Kakeš aka DJ Immortal se pomocí nové profi výbavy na hraní přiblížil svému snu. Tanečník Pavel Hajduch svou nevídanou hru s tělem může díky vyhraným penězům zaznamenat na video. A v neposlední řadě Lukáš Černý a Michal Pírek udržují rovnováhu nejen na slackline, ale i na cestách. Za výhru v CoolHunters si mohli pořídit vlastní dodávku.

CoolHunters píší příběhy. Pomáhá mladým lidem, kteří na sobě tvrdě makají po nocích a jsou odhodlaní obětovat všechno pro svou vášeň. Slova „nejde“ a „nemůžu“ od nich nikdo neuslyší, jen přidají a kráčí dál. Denně na sobě pracují a trpělivě čekají na svou příležitost předvést, co v nich je. Ta chvíle je tady. Jsme lovci talentů. A hledáme právě tebe.

Do 31. srpna nabíráme jen ty nejlepší z nejlepších, kteří mají na to udělat díru do světa. Je jedno, jestli se hýbou, skáčou, jezdí, běhají, tvoří nebo hrajou. Stačí si vybrat kategorii ART, MUSIC, DANCE nebo FREESTYLE, přihlásit se a ukázat světu, co dokážeš. Od nás dostane přihlášený mediální podporu a pokud vyhraje i sto tisíc korun.

Dveře do světa se otevírají na webových stránkách CoolHunters.

A myslíme i na ty, kteří nemají dostatek odvahy se přihlásit, nebo se o projektu nedozvědí. Stačí mrknout na stránky a poslat nám tip. „Ukaž, že má taky talent.

Foto: archiv Coolhunters

Mohlo by vás zajímat: