Rohlik.cz Startup Festival propojí studenty na ekonomce offline

13. 9. 2018 | | Studentský život, Zprávy ze školy StartupFestival_logo_rohlik_RGB

Třetí ročník Rohlik.cz Startup Festivalu, který pořádá xPORT Business Accelerator, proběhne v atriu Rajské budovy na konci září. Letošní ročník se od předchozích liší tím, že má titulního partnera. Stal se jím Rohlik.cz. Na Rohlik.cz Startup Festivalu si najdou svoje nejen startupisti a jejich partneři a investoři, ale také jejich zákazníci a zájemci o práci ve startupech, které se v současné době staly alternativou k běžnému zaměstnání.

Titulním partnerem se pro letošní ročník stal Rohlik.cz, jehož zakladatel Tomáš Čupr promluví ke studentům v panelové diskuzi na téma: „Nebojte se pracovat ve startupu”. Kromě toho bude mít i vlastní přednášku s názvem „Jak ze startupu vykopat velkou a ziskovou firmu. Chyby a poučení ze Slevomatu a Rohlíku”. Stánky startupů mohou zájemci navštívit od 9:00 do 17:00 v atriu Rajské budovy VŠE. Na celém festivalu se bude diskutovat o novinkách na trhu a aktuálních tématech, které rezonují startupovým světem.

Kromě toho na Rohlik.cz Startup Festivale proběhne řada workshopů, panelových diskuzí, přednášek a one2one konzultací. Největší otevřenou startupovou akci svého druhu v Praze pořádá xPORT Business Acclerator VŠE. Zájemci mohou získat více infomací na webové stránce festivalu nebo na facebookové události.

Mohlo by vás zajímat: